درب اتوماتیک
کارکرد اتوماتیک و کاهش مصرف انرژی از جمله مهم ترین دلایلی است که از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می شود

رپورتاژآگهی:درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای برای تردد افراد در مکان های مختلف مانند بانک ها، ادارات، مدارس، فروشگاه ها و غیره استفاده می شود. سهولت استفاده به خاطر کارکرد اتوماتیک و کاهش مصرف انرژی از جمله مهم ترین دلایلی است که از این درب ها استفاده می شود. نکته ای که باید در نظر بگیرید، شناخت انواع درب اتوماتیک است. هر نوع درب برای هر مکانی استفاده می شود تا بتوان به بازده صددرصد دسترسی پیدا کرد.
معرفی انواع درب اتوماتیک شیشه ای

1.درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدی

این نوع درب ها بیشترین کاربرد را دارند و در صورتی فضای مناسب داشته باشیم، می توان در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار داد. کاهش مصرف انرژی، سهولت استفاده و قیمت پایین مهم ترین دلایلی است که باعث افزایش طرفدار این نوع درب شده است. بعضی از این درب ها را می توان حتی به صورت دستی باز و بسته کرد و نحوه کار کردن آن ها به این صورت است که در هنگام ورود شخص به محدوده تعریف شده، حسگر موجود بر روی درب فعال شده و باز می شود به محض خارج از محدوده، درب بسته می شود.

2.درب اتوماتیک شیشه ای کروی

این یک نوع درب اتوماتیک شیشه ای است که در ساختمان های مرکزی، بانک ها، بیمارستان و مکان هایی که استفاده می شود. مزیت این نوع درب ها نسبت به کشویی این است که فضای کمتری را اشغال می کند ولی از نظر هزینه گران تر است.

3.درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی

عملکرد این نوع درب همانند باز و بسته شدن تلسکوپ است، به خاطر همین به آن درب تلسکوپی می گویند. کارکرد این درب شبیه به نوع کشویی است با این تفاوت که در هرباز و بسته شدن دو سوم کل دهانه تغییر می کند ولی در نوع کشویی حداقل نصف و در بعضی جاها کل دهانه باز و بسته می شود. این نوع درب را می تواند همانند نوع کرو، یک درب لوکس به حساب آورد ولی با این تفاوت که هزینه آن به صرفه تر برای مشتری خواهد بود.
در مکان هایی که محدودیت مکانی دارید، این درب می تواند یک گزینه برای شما باشد و همچنین به خاطر شکل فانتزی که دارد، زیبایی بصری خاصی برای ساختمان شما به وجود می آورد.

4.درب شیشه ای اتوماتیک مثلثی

این نوع درب برای گوشه و کنج های ورودی ساختمان استفاده می شود. شکل ظاهری این درب به صورت دو ضلع کنار مربع است که برهم عمود هستند و در هر بار ورود یا خروج شخص، نصب درب از هر ضلع، باز و بسته می شود.

5.درب شیشه ای اتوماتیک فولدینگ

به این نوع درب اتوبوسی هم می گویند و عملکرد آن شبیه به اتوبوس است. این نوع درب ها کوچکتر از دیگر انواع هستند و حرکت آن ها برروی یک ریل انجام می شود.

6.درب اتوماتیک شیشه ای چرخشی (Revolving – چرخشی )

این درب دارای چندین پره (مانند گلبرگ گل) است که در بین هر دو پره یک نفر می تواند قرار بگیرد و درب به صورت اتوماتیک یا به صورت دستی برروی لولای مرکزی می چرخد. این نوع درب هم بیشتر در ساختمان هایی که تردد بالایی ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد.
برای انتخاب نوع درب اتوماتیک مناسب، باید اول از همه مکانی را که قصد استفاده دارید را بررسی کنید؛ سپس بودجه، میزان تردد، افراد مورد استفاده و دیگر عوامل را هم باید در نظر بگیرید.
شما می توانید در مورد انتخاب مناسب در اتوماتیک با شرکت اشل تماس بگیرید. مشاوران ما در هر لحظه آماده پاسخگویی و مشاوره به شما هستند تا بتوانید یک درب اتوماتیک شیشه ای و دوربین مدار بسته مناسب را برای مکان مورد استفاده خود، خریداری و نصب نمایید.

چند نوع درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی