دریفت خیابانی

دریفت خیابانی که دردسرساز شد! + فیلم

کد مطلب : 2237تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
راننده جوان ازبکستانی که هنوز هویت وی مشخص نیست، اخیرا زمانیکه در حال دریفت خیابانی بود، توانست با حواشی متعددی روبرو شود.

دریفت خیابانی که به شدت دردسرساز شد !

یکی از کشنده ترین حوادث ممکن که روزانه جان تعداد زیادی از انسان ها در اقصی نقاط کره زمین به خطر مرگ می رساند و یک آمار وحشتناک و تلخی را در طی هرسال به خود اختصاص داده است را متعلق به حوادث و سوانح رانندگی دانست که یک آمار بسیار دردناکی می باشد.

از این رو شاید دید هر یک از ما با وجود شواهد ممکن از وسایل نقلیه به میزان کافی تغییر یابد و به این نتیجه برسیم که وسایل نقلیه تنها همانند وسیله مرگ می باشند و نمی بایست از آنها استفاده کرد که این طرز تفکر به شدت اشتباه است و علت اصلی آن با وجود آنکه مطلع هستیم، به خاطر نمی آوریم.

علت اصلی تصادفات جاده ای و خطرات مرگباری که در طی آن رخ می دهد، تنها به دلیل وجود رانندگانی است که بدون هیچ گونه آموزش سعی بر خودنمایی دارند و بر این باور هستند که علیرغم تازه کار بودنشان، دارای مهارت های کافی در این زمینه هستند.

از این رو این رانندگان تازه کار و بی تجربه با خرید اتومبیل های گران قیمت، سعی بر خود نمایی می کنند که متاسفانه علیرغم آسیب رساندن به خودشان، جان دیگران را نیز به خطر می اندازند. برای مثال اخیرا ویدیویی از خودنمایی راننده جوانی که هنوز نام وی مشخص نشده است، در رسانه های مجازی منتشر شد و توانست به شدت خبر ساز شود.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، راننده جوان بی تجربه ازبکستانی که هیچ نامی از وی برده نشده است، در طی دریفتی برای خودنمایی، حادثه تلخ چپ شدن و از دست دادن تعادل اتومبیل را شاهد شد که خوشبختانه از قرار معلوم هیچ یک از سرنشینان آسیب جدی ندیده اند.

ویدیو دریفت خیابانی که به شدت دردسرساز شد! 

دریفت خیابانی که به شدت دردسرساز شد! + فیلم

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
1 نظر به ثبت رسیده است
اعظم از بوشهر1396-03-06
من بخاطر اخراج شوهرم از ارتش مستمری بگیر شدم فرزندم تازه متولد شده هزینه درمان نوزادم را ازاد محاسبه کردن حدود 10میلیون قرض کردم به اداره بیمه مرکزی دربوشهر مراجعه کردم جواب درست بهم نمیدن لطفا یه مسئول بهم جوتب بده چکار کنم میخوام برم دفتر رهبری شکایت کنم
85
وبگردی