دهان پر از دندان
پسر بچه 7 ساله که از 3 سالگی درد و تورم زیادی در فک خود احساس میکرد با اتفاقی عجیب مواجه شد.

خارج کردن 526 دندان از دهان یک کودک

پسر 7 ساله ای به نام " راویندران " که تنها با اسم شناخته شده است، پس از احساس درد شدید به همراه تورم در ناحیه فک در یک بیمارستان خصوصی بستری شد که پدر و مادر او در ابتدا بعد از مشاهده فک پسر خود احساس کردند که گویا فرزند آنها مبتلا به سرطان یا تومور می باشد و خوشبختانه این تنها یک اشتباه بود و در پشت آن اتفاقی عجیب وجود داشت.

نتایج عکسبرداری پزشکان و خانواده این پسر را به شدت شوکه کرد چرا که در تصویر سی تی اسکن، صدها تکه دندان کشف شد. این واقعا بسیار عجیب و شوکه کننده بود و توانست یکی از شوکه کننده ترین خبرهای اخیر باشد. همچنین کیسه 12.7 سانتی متری در دهان او کشف شد که پزشکان در طی جراحی موفق به خارج کردن آن شدند.

با این حال پزشکان در طی عمل 5 ساله ای موفق به جراحی و خارج کردن 526 دندان او شدند که واقعا شوکه کننده بود چرا که چگونه او این مقدار دندان را از بزرگ به کوچک در داخل دهان خود جای داده بود. این در حالی بود که او به مدت 4 سال دچار این مشکل بود و اما آنرا بی اهمیت می دانستند و پسر همکاری لازم را با پزشکان برای درمان نمی کرد.

پروفسور " P Senthilnathan " در طی مصاحبه ای این گونه گفت :" والدین او ابتدا 3 سال پیش متوجه این مشکل شدند. اما این تا جایی ادامه پیدا کرد که والدین او تورم زیادی را در دهان فرزندشان احساس کردند. سپس فرزند خود را به بیمارستان منتقل کردند که ما کیسه ای را درون دهان آن پیدا کردیم و یک کیسه را به وزن 200 گرم در داخل دهان او پیدا کردیم که شامل 526 تکه دندان بود. هم اکنون این پسر 7 ساله بهبود یافته است."

خارج کردن 526 دندان از دهان یک کودک

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی