دکوراسیون به روز
برای ایجاد تغییرات جدید در ظاهر منزل خود می توانید از کم هزینه ترین ایده ها استفاده کنید تا دکوراسیون به روز و مدرن داشته باشید.

به روز کردن دکوراسیون منزل بدون هزینه

بسیاری از ما گاهی از دکوراسیون خانه خود خسته می شویم و دوست داریم دکوراسیون عادی و قدیمی خانه مان را تغییر دهیم . برای تغییر دکوراسیون همیشه نیازی به ایجاد تغییرات اساسی و گران قیمت نیست بلکه می توانید با راهکارهای ارزان قیمت، خانه ای رویایی و دلخواه برای خود درست کنید. بدون هزینه هم میتوان دکوراسیون منزل را تغییر داد و به روز کرد, ایده هایی برای زیبا و مدرن کردن منزل را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده کنید.

دیوار ها را با قاب تزیین کنید

برای تغییر دکوراسیون خانه تان می توانید چند قاب ساده سفید با عکس های سیاه و سفید ، به دیوارهایتان بیاویزید تا دیوار های خالی تان زیباتر شود. به جای خریدن تابلو های گران، می توانید تصاویر کتاب یا مجله محبوب تان را قاب کنید و از دیدنشان لذت ببرید.

قاب عکس های سفید

به دیوار ها یک قفسه بلند نصب کنید

برای بزرگ تر به نظر رسیدن فضای خانه تان یک قفسه بلند در یک اتاق باریک قرار دهید.

با یک آیینه اتاق تان را تغییر دهید

اگر اتاقتان کوچک است و این کوچک به نظر رسیدن شما را اذیت می کند ، یک آیینه بزرگ در اتاق نصب کنید تا تصاویر و رنگ ها را منعکس نماید و خانه تان بزرگتر به نظر برسد.

یک قالیچه به خانه اضافه کنید

برای تغییر دکوراسیون منزل ، کف خانه را فراموش نکنید و یک فرش یا گلیم رنگی هماهنگ با دکوراسیون منزل و اتاق پذیرایی به کف منزلتان بیاندازید . رنگ گلیم و فرش را کاملا متضاد با رنگ پارکت یا سرامیک انتخاب کنید . برای اینکه خانه تان مدرن تر و زیباتر به نظر برسد ، یک قالیچه بزرگ کنفی یا یک قالیچه پُرز دار یا راه راه در خانه تان پهن کنید .

قالیچه کنفی

از بالش های مختلف استفاده نمایید

برای ایجاد تغییر در مبلمانتان ، بالش ها را عوض کنید و چند عدد بالش و کوسن جدید بخرید .

برای نمایش زیورآلات تان از گلدان ها استفاده کنید

گلدان هایتان را به جای پنهان کردن در کمد و کابینت، روی میز توالت بگذارید و گردنبندها و دستبندهای موردعلاقه تان بر روی آنها بیاویزید . اینگونه از گلدان هایتان استفاده متفاوتی نموده اید.

در حمام را با لاک زیبا کنید

برای به روز کردن دکوراسیون حمام لاک و الکل مشکی به در حمام بزنید و ظاهری جدید به خانه بدهید و یا حباب چراغ حمامتان را تعویض نمایید.

کتاب ها بر اساس رنگ بچینید

برای زیباتر شدن قفسه ی کتاب تان کتاب ها بر اساس رنگ بچینید تا این کار بهانه ای شود برای دیدن کتاب های قدیمی تان اشتیاق بیشتری داشته باشید.

چیدمان کتاب ها

برای قفسه کتاب از صندوق چوبی استفاده کنید!

برای نگهداری منظم و مرتب کتاب ها از یک صندوق چوبی قدیمی استفاده نمایید . برای پوشاندن کف صندوق از یک کاغذ کادوی طرح دار استفاده کنید.

یک دیوار را کاغذ دیواری کنید

بر روی یک دیوار تمیز، با دکوپاژ نقشه ها ، کاغذ دیواری درست کنید. برای این کار از نقشه های خوتان و مکان هایی که به آن ها سفر کرده اید استفاده کنید.

با شیشه های مربا گلدان درست کنید!

برای تغییر دکوراسیون خانه تان ،شیشه های مربای کوچک را با نوارچسب های رنگی و طرح دار تزیین کنید تا گلدان های زیبایی درست کرده باشید . سپس این گلدان ها را در کنار هم بچینید و درون آنها گلهای زیبای بهاری قرار دهید.

گلدان شیشه مربا

با رنگ اسپری طلایی تغییراتی در دکور ایجاد کنید

برای افزودن اندکی زرق و برق به اتاقتان از رنگ اسپری طلایی استفاده نمایید و لوازم جانبی کوچک مانند قاب عکس، گلدان ها و سینی های تزئینی و حتی دکورهای مهمتر مانند قفسه ها، صندلی جانبی یا قاب آینه را رنگ طلایی کنید . این رنگ خانه تان را لوکس و زیبا خواهد نمود.

از گل های تازه برای تغییر دکوراسیون منزل استفاده کنید

برای روح بخشیدن به منزلتان ، طبیعت را به خانه خود وارد کنید و از گل های طبیعی با رنگهای جذاب استفاده کنید یا گوشه و کنار منزلتان گل های آپارتمانی بگذارید.

در مبلمانتان با یک روانداز رنگی تغییر ایجاد کنید

برای تغییر در مبلمانتان ، یک پارچه رنگی یا پتوی رنگی یا یک روانداز زیبای بافتنی یا قلاب بافی خوش نقش و نگار که با رنگ سایر اجزای دکوراسیون و مبلمان هماهنگ باشد روی مبل خود بیاندازیدو به سادگی در ظاهر مبلمان تان تغییر ایجاد نمایید.

دکوراسیون تان را بدون هزینه به روز کنید + تکنیک

3.419
این مطلب مفید بود ؟136
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی