دکوراسیون خانه ایرانی
دکوراسیون خانه های ایرانی که در آن ها از گل و گیاه زیاد استفاده شده را الهام گرفته از طبیعت مینامند, در اینگونه خانه ها از متریال چوب هم زیاد استفاده میشود.

دکوراسیون خانه های باصفای ایرانی

امروزه بیشتر افراد غرق در کار و مشغله های ذهنی شان هستند طوری که دیگر زمانی برای لذت بردن از طبیعت و حتی بو کردن گل ها ندارند, اما میتوان طبیعت را به خانه آورد و از وجود آن ها در منزل غرق در آرامش و انرژی مثبت شد. باید از عناصر طبیعت در خانه استفاده کرد و شادابی و سرزندگی آن ها را به خانه انتقال داد.

دکوراسیون خانه ایرانی

دکوراسیون خانه ایرانی با عناصر طبیعت

برای استفاده از طبیعت در دکوراسیون خانه میتوانید از گل ها و گیاهان آپارتمانی بهره مند شوید, با استفاده از گیاهان دکوراسیون منزل را تغییر دهید و بهاری کنید. رنگ های موجود در طبیعت و متریال چوب به شما در رسیدن به خانه ای باصفا کمک میکنند میتوانید میز ناهارخوری را چوبی انتخاب کنید و از گیاهان کوچک و بزرگ در گوشه و کنار خانه استفاده کنید.

دکوراسیون نشمین

استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون نشمین

سبک دکوراسیون تان هر چی که باشد از سنتی تا مدرن میتوانید از عناصر طبیعت در آن استفاده کنید با این کار متوجه میشوید که فضای خانه چقدر تغییر میکند و چقدر آرامش بخش میشود. استفاده از المان های طبیعت در خانه میتواند از افسردگی پیشگیری کند و تاثیرات مثبتی در روحیه شما دارد.

با توجه به سبک دکوراسیون تان گلدان های کوچک و بزرگ بخرید و گیاهان موردعلاقه تان را در آن ها بکارید, این گلدان ها را در جاهایی از دکوراسیون که فکر میکنید مناسب است قرار دهید.

تزیین منزل

تزیین منزل با گل و گیاه

گلدان ها را میتوانید با سلیقه روی راه پله بچینید, گلدان های آویز برای فضای نشیمن مناسب اند و باعث زیباتر شدن فضای نشیمن میشند. از کاکتوس های کوچک میتوانید روی میز ناهارخوری, میزکار و میز تلویزیون استفاده کنید.

دکوراسیون منزل

تاثیر گیاهان در دکوراسیون منزل 

ایده های طبیعت در دکوراسیون خانه های ایرانی

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی