دکوراسیون داخلی مجلل

دکوراسیون داخلی مجلل با یک رنگ متفاوت

کد مطلب : 11020تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
دکوراسیون داخلی مجلل با طراحی و رعایت نکات دکوراتوری و داشتن ایده و خلاقیت که برای تغییرات مهم است تحقق می یابد. بخش بخش خانه می تواند با استفاده از رنگ طلایی زیباتر شود.

دکوراسیون داخلی مجلل با طراحی و رعایت نکات دکوراتوری و داشتن ایده و خلاقیت که برای تغییرات مهم است تحقق می یابد. بخش بخش خانه می تواند با استفاده از رنگ طلایی زیباتر شود.دکوراسیون منحصر به فرد و مجللی می توان با استفاده از رنگ طلایی در خانه خلق کرد و با ایجاد تغییرات بسیار کوچک خانه را جذاب و زیبا نمود.

از اتاق پذیرایی شروع می کنیم جایی که اکثر افراد به دکوراسیون و تزیینات آن اهمیت بیشتری نسبت به اتاق های دیگر خانه می دهند. ترکیب های ماهرانه با رنگ طلایی اتاق پذیرایی مجلل را نتیجه می دهد که در این میان ترکیب رنگ مشکی و طلایی و یا ترکیب آبی و طلایی از پیشنهادات دکوراتورها است.

 

دکوراسیون داخلی مجلل

اتاق پذیرایی شیک و مدرن

دکوراسیون داخلی مجلل

دکوراسیون داخلی مجلل

دکوراسیون داخلی مجلل

دکوراسیون داخلی مجلل

دکوراسیون داخلی مجلل

دکوراسیون داخلی مجلل

 

به اتاق خواب می رویم جایی که ایجاد حس آرامش در ان حرف اول در دکوراسیون را می زند. همانطور که می دانید زرق و برق رنگ طلایی اجازه نمی دهد که زیاد از ان در اتاق خواب استفاده کرد و بهتر است از رنگ طلایی در اکسسوارها و یا لبه های سرویس خواب و کوسن ها استفاده کرد اما اگر اتاق خواب مدرن شما ساده و یکدست است از یک کاغذ دیواری طلایی شلوغ می توانید استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی شیک

جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب

 

 

آشپزخانه بخشی است که در پایین ترین رده ی استفاده از رنگ طلایی در خانه قرار دارد. اکثر دکوراتورهای ماهر دنیا استفاده از رنگ طلایی را تنها به صورت نواری در اطراف کابینت ها و یا سرامیک میانی کابینت ها پیشنهاد می کنند.

دکوراسیون آشپزخانه جدید

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

 

دکوراسیون داخلی مجلل با یک رنگ متفاوت

4.4185
این مطلب مفید بود ؟16223
منبع : نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
كوثر1394-08-05
واقعا عالي بود،ممنون بابت همه چي...
11
وبگردی