چیدمان و دکوراسیون خانه
حتما شما هم متوجه شده اید که چیدمان و دکوراسیون برخی خانه ها بدون هیچ عیب و نقصی هستند، در اینگونه خانه ها چه قوانینی رعایت میشود؟

ترفندهای بی نقص بودن دکوراسیون و چیدمان خانه

داشتن خانه ای مرتب با دکوراسیونی شیک خواسته تمام خانم ها است اما چگونه؟ حتما شما هم با دیدن خانه های مرتب و بی عیب و نقص حسرت میخورید، اگر دوست دارید راز بی عیب و نقص بودن دکوراسیون و چیدمان خانه را بدانید این بخش از نمناک را از دست ندهید.

- زرنگ باشید و هنگام انتخاب رنگ وسایل منزل سراغ رنگ هایی بروید که چرک تاب نیستند و میتوان گفت زیاد نیاز به تمیزکاری و نگهداری ندارند، رنگ های روشن خیلی زود کثیف میشوند و زیبایی شان را از دست میدهند اما رنگ هایی همچون بنفش، زرشکی، کالباسی تیره، سبز تیره ، آبی نفتی و خاکستری... نیاز به مراقبت ندارند.

چیدمان و دکوراسیون خانه

نکاتی برای چیدمان و دکوراسیون خانه 

- میز غذاخوری باید همیشه چیده شده و مرتب باشد حتی وقت هایی که غذا نمیخورید، این موضوع باعث میشود اتاق غذاخوری تان مرتب تر و دوست داشتنی تر باشد. میز غذاخوری را خیلی شلوغ نکنید و ساده و مرتب نگه دارید.

چیدمان خانه

چیدمان ساده میز غذاخوری

- برای وسایل ریز و اضافی حتما یک کشو در نظر بگیرید اگر لازم بود کشوهای بیشتری در نظر بگیرید و هرگز وسایل کوچک و اضافی را در جاهای مختلف قرار ندهید زیرا باعث شلوغ و نامرتب شدن دکوراسیون منزل تان میشوند.

ترفندهای دکوراسیونی

ترفندهای جلوگیری از شلوغی دکوراسیون

- وسایل تمیزکاری همچون مواد شوینده، شیشه پاک کن، دستمال جادویی و ... را در دسترس و معرض دید قرار دهید، شاید باورتان نشود اما وقتی این وسایل در دسترس باشند بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

دکوراسیون منزل

ایده های به درد بخور در طراحی دکوراسیون

- خانه خلوت همیشه مرتب تر دیده میشود و کمتر نیاز به تمیزکاری دارد، دکوراسیون خانه تان را شلوغ کنید و سعی کنید آن را ساده و مرتب نگه دارید.

- برای جلوگیری از شلوغی و به هم ریختگی باید از سبدها زیاد استفاده کنید مثلا در اتاق کودک سبد اسباب بازی قرار دهید و در اتاق خودتان سبد لوازم آرایش و در اتاق بعدی سبد رخت چرک.

سبد رخت چرک

جلوگیری از شلوغی منزل

 

رازهای بی نقص بودن چیدمان و دکوراسیون خانه + عکس

4.134
این مطلب مفید بود ؟286
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی