رنگ دکوراسیون منزل
اکثر ما ایرانی ها تصورات غلط و کاملا اشتباهی درباره رنگ دکوراسیون منزل داریم که در ادامه آن ها را با هم بررسی میکنیم.

باورهای اشتباره درباره رنگ دکوراسیون منزل

انتخاب رنگ دکوراسیون منزل یکی از انتخاب های حساس است که خانواده ها باید بیشتر به آن اهمیت بدهند زیرا رنگ ها با مغز در ارتباط مستقیم هستند، همه ما ایرانی ها تصورات غلطی درباره رنگ دکوراسیون منزل داریم که در این بخش از دنیای مد نمناک به آن ها میپردازیم.

رنگ دکوراسیون منزل

نکاتی درباره رنگ دکوراسیون منزل

- اولین تصور غلط ایرانی ها درباره رنگ دکوراسیون منزل این است که حتما باید سقف منزل رنگ سفید داشته باشد و هرگز سمت رنگ های دیگر نمیروند.

- اینکه میگویند رنگ های تیره باعث افسردگی میشوند و دلگیر هستند تصور غلطی است اتفاقا از نظر روانشناسان اگر اتاق خواب تان به رنگ تیره باشد احساس آرامش بیشتری خواهید داشت .

رنگ دیوار منزل

تصورات غلط درباره رنگ دیوار منزل

- کی گفته دکوراسیون تک رنگ نمیتواند زیبا و احساس مهمان نوازی داشته باشد؟ اتفاقا دکوراسیون های تک رنگ فوق العاده خاص و منحصر به فرد هستند.

- تصور غلط بعدی ایرانی ها درباره رنگ دکوراسیون این است که برای انتخاب رنگ رکوراسیون اصلا به احساسات و سلیقه شخصی شان اهمیت نمیدهند و فقط به قوانین و قواعد روانشناسان اهمیت میدهند.

رنگ دکوراسیون

رنگ دکوراسیون منزل را چگونه انتخاب کنیم؟

- آشپزخانه باید رنگ دیوارها و وسایل اش همه به رنگ روشن باشند، این تصور غلطی است که خیلی از افراد را دچار اشتباه میکند. بهترین رنگ ها برای آشپزخانه قهوه ای و قرمز هستند.

- اشتباه بعدی این است که برای اتاق بچه ها از رنگ های سرد مانند آبی و سبز استفاده میکنند، رنگ های گرم و ملایم برای اتاق بچه ها مناسب تر هستند و حس و حال بهتری به آن ها میبخشند.

رنگ اتاق بچه

بهترین رنگ ها برای اتاق بچه ها

 

تصورات غلط ایرانی ها درباره رنگ دکوراسیون منزل + عکس

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی