بهترین روش سوزاندن کالری
روش سوزاندن کالری با آدامس یا نوشتن نامه یک شوخی نیست بلکه واقعیتی می باشد که شما را در امر کالری سوزاندن مساعدت می نماید.

عجیب ترین روش های سوزاندن کالری

همیشه وقتی حرف از روش سوزاندن کالری به میان می آید بدون تامل به فکر ورزش و انجام حرکات سخت و دشوار می افتیم اما همیشه اینطور نیست چرا که شما حتی می توانید با بوسیدن عزیزانتان هم کالری بسوزانید ، تعجب نکنید چرا که بوسیدن تنها روش عجیب سوزاندن کالری نیست و می توانید با فعالیت های دیگر هم این روند را در بدن ایجاد کنید.

سوزاندن کالری با بوسیدن

سوزاندن کالری معمولا انگیزه اصلی ما برای بوسیدن دیگران نیست ولی خوب است بدانید که قفل کردن لب ها فوایدی دارد که ما انتظار نداریم بوسیدن می تواند دو تا شش کالری در دقیقه بسوزاند.

جویدن آدامس روش ساده برای سوزاندن کالری

شما می توانید با جویدن آدامس (بدون شکر) تا 11 کالری در ساعت بسوزانید. همچنین عمل جویدن کمک می کند تا از ذرات غذایی کوچک غیر ضروری جلوگیری شود که این خودش یک امتیاز است.
 

آدامس جویدن

آدامس جویدن برای راحت شدن از کالری ها

سوزاندن کالری با آواز خواندن در حمام 

به صورت گسترده شناخته شده است که آواز خواندن برای روحیه و روان خوب است. باعث می شود که اندورفین آزاد شود و سطح کورتیزول را کاهش می دهد که متعاقبا به کاهش استرس کمک می کند ، آواز خواندن تنفس و ماهیچه های شکمی را نیز درگیر می کند که شاید به همین دلیل است که 136 کالری در ساعت می سوزاند.

خوردن کرفس از بهترین راه ها برای سوزاندن کالری

مدت طولانی است که گفته می شود که کرفس کالری بسیار کمی دارد و کالری مصرفی برای خوردن و هضم آن از کالری خود کرفس بیشتر است. در حالی که غذاهایی با "کالری های منفی" بسیار مورد پسند هستند، تاثیر حرارتی غذا (تعداد کالری که بدن شما برای عمل خوردن می سوزاند) واقعی است .برای درک بهتر موضوع، اگر شما یک شاخه کرفس با اندازه متوسط دارای شش کالری بخورید، بدن شما یک کالری برای هضم آن یک شاخه می سوزاند.
خوردن آب کرفس
آب کرفس تاثیر بالایی در سوزاندن کالری دارد

فرستادن عکس غذا و هنرمندی هایتان در اینستاگرام

تنها استفاده از برنامه کالری نمی سوزاند، (امیدوار بودیم که می سوزاند) اما مطالعات نشان می دهند که مستندسازی بصری غذایتان می تواند خوردن کلی آن را کاهش دهد. شکموها خوشحال باشید! این مانند یک مجله غذایی است ولی از طریق تصاویر. این یک راه برای مراقبت کردن در خوردن غذا است، بنابراین می تواند به فرصت افراط کردن را کمک کند و آنرا کاهش دهد.

بی قراری کردن و به خود پیچیدن

به خود پیچیدن می تواند 350 کالری بیشتر از نشستن بسوزاند. موقعیت خود را در صندلی جا به جا کنید، پایتان را تکان دهید و تا جای ممکن به اطراف حرکت کنید. می تواند کمی افراد اطرافتان را آزار دهد ولی به خود پیچیدن یک تاکتیک هرروزه است که می توانید از طریق آن میزان متابولیسم بدنتان را بالا نگه دارید.

فرستادن نامه به صورت سنتی

زدن بر روی دکمه ارسال در صندوق ورودی ایمیل چندان کاری برای متابولیسم ما انجام نمی دهد، ولی فرستادن نامه با سبک قدیمی می تواند زمینه سلامتی ما را افزایش دهد ، نوشتن یک یادداشت با دست، لیس زدن تمبر، رفتن به پست خانه و ایستادن در صف انتظار تمام کارهای کوچکی هستند که در طول یک دویدن طولانی انجام می شوند.
سوزاندن کالری

نامه نگاری برای سوزاندن کالری ! 

نوشیدن یک لیوان آب سرد کمک به سوزاندن کالری

در هر صورت نوشیدن آب برای سلامتی ما بسیار عالی است. آب سرد باعث افزایش متابولیسم بدن می شود، زیرا دمای بدن ما باید مایع را در سیستم بدنمان گرم کند. نوشیدن آب سرد در طول روز می تواند منجر به از دست دادن 70 کالری بیشتر شود به علاوه نوشیدن آب به شما کمک می کند تا بدنتان بهتر عمل کند و بنیه تان را برای یک تمرین جدی برای سوزاندن کالری افزایش دهد.
روش سوزاندن کالری
آب سرد موثر در سوزاندن کالری

برای سوزاندن کالری غذایتان را تند کنید

یک انگیزه در ورای مزه ها وجود دارد تا غذای تایلندی سفارش دهید و یا گرد فلفل قرمز به خوراک مرغ برای شب اضافه کنید ، محققان در دانشگاه پوردو یافتند که افرادی که نصف قاشق چای خوری ادویه تند به سوپشان اضافه می کنند، 60 کالری کمتر از افرادی که به سوپشان چیزی اضافه نمی کنند کالری می سوزانند. افراد لاغر چه این افزایش متابولیسم را بدانند یا خیر، به خوردن گرد فلفل قرمز معروف هستند.

باغبانی با داشتن بدن مناسب

باغبانی، توانایی سوختن 250 کالری در ساعت را داردبه نظر می رسد که وقت آن رسیده ، خودمان کارهای مربوط به رشد گل و سبزیجاتمان را انجام دهیم.

مدیتیشن

در میان مزایای سلامت وسیع و زیاد مدیتیشن، ایجاد تمرین ذهنی می تواند باعث کاهش میل شما به غذاهای با کالری بالا شود.

 سوختن کالری

مدیتیشن و ریلکس کردن موثر در سوزاندن کالری

پختن غذا و آشپزی 

تهیه یک غذا اغلب به معنی خرد کردن، ریز کردن، مخلوط کردن و خوردن است ، هر ترکیبی را که به مدت 40 دقیقه انجام دهید، قبل از اینکه حتی غذا را برای مهمانان سرو کنید، 128 کالری را سوزانده اید علاوه بر این، ملزم به سوزاندن کالری بیشتری در طول تمیز کاری خانه هستید.

بهترین روش سوزاندن کالری

آشپزی کنید و کالری بسوزانید

خوابیدن در اتاق سرد برای سوزاندن کالری

سرد نگه داشتن اتاق خوابتان می تواند تفاوت کوچکی در سوزاندن کالری روزانه ما ایجاد کند هنگامی که دمای بدن کاهش می یابد ما کالری بیشتری را برای گرم کردن خودمان می سوزانیم.

خرید کردن 

ما میتوانیم هیکل و تناسب بدن خودمان را با قدم زدن بعد از کارمان در فروشگاهها تنظیم نگه داریم ، متوقف شدن در بازار در طول ناهار و یا رفتن به بازار کشاورزان در آخر هفته را حفظ کنیم. پیاده روی، حتی با سرعت آهسته، سه برابر کالری بیشتری را به عنوان نشستن یا ایستادن می سوزاند.

تماشای یک فیلم ترسناک 

شوخی نمی کنیم:تماشای یک فیلم ترسناک 113 کالری را می سوزاند، زیرا باعث تحریک آدرنالین می شود. یک فیلم پر سر و صدا را انتخاب کنید تا بدنتان را به حالت کامل پمپاژ درباورد و خون برساند تا سوخت بیشتری داشته باشد. Richard Mackenzie، متخصص متابولیسم، می گوید:"این رها سازی سریع آدرنالین ، عملی است که در طول انفجارهای شدید استرسی ایجاد می شوند- یا در مورد ترس - که به نظر می رسد باعث کاهش اشتها، افزایش سرعت متابولیسم پایه ای، یا انرژی که در هنگام استراحت مصرف می کنیم، میزان کالری بیشتری را می سوزاند.

بهترین روش کالری سوزاندن

سوزاندن کالری با تماشای فیلم ترسناک

عجیب ترین روش های سوزاندن کالری بدون ثانیه ای ورزش

4.522
این مطلب مفید بود ؟202
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
وبگردی