سالار بابابیگلو
با آغاز پخش سریال سلام آقای مدیر و بازی بازیگر جدید نقش شاهین شاید برایتان جالب باشد که درباره سالار بابابیگلو بازیگر نقش شاهین در این سریال بیشتر بدانید.

سالار بابابیگلو بازیگر سریال سلام آقای مدیر

سریال سلام آقای مدیر به کارگردانی علیرضا توانا و تهیه کنندگی منوچهر شهسواری سریال جدید شبکه دو سیما است که پخش آن از شنبه 22 تیرماه آغاز شد.

در چند قسمت پخش شده از این سریال بازیگر نقش شاهین به عنوان یکی از بازیگران اصلی این سریال بسیار مورد توجه قرار گرفت و به دلیل ناآشنا بودن برای اغلب مخاطبان جستجو درباره شناخت بیشتر این بازیگر جوان آغاز شد.

بازیگر نقش شاهین در سریال سلام آقای مدیر را بهتر بشناسید

سالار بابابیگلو بازیگر نقش شاهین در سریال سلام آقای مدیر است که در این سریال در نقش دانش آموزی که از مدرسه اخراج شد به ایفای نقش می پردازد.

سلام آقای مدیر

سالار بابابیگلو در کنار بازیگران سریال سلام آقای مدیر

سالار بابابیگلو یکی از بازیگران جوان تئاتر است که در اولین تجربه بازیگری اش در تلویزیون در نقشی محوری و در کنار بازیگران سرشناس در سریال سلام آقای مدیر جلوی دوربین رفت و تا به این جای کار توانست بازی قابل قبول و مورد توجهی را ارائه دهد.

سالار بابابیگلو

عکسی از سالار بابابیگلو بازیگر سریال سلام آقای مدیر

در صفحه شخصی اینستاگرام سالار بابابیگلو تاریخ تولد این بازیگر جوان 14 مرداد ذکر شده است و اگر سری به صفحه شخصی او بزنیدعکس هایی متفاوت از این هنرمند جوان را میتوانید مشاهده کنید.

سالار بابابیگلو

سالار بابابیگلو در نمایش کلنگی قابل سکونت

سالار بابابیگلو با نمایش کلنگی قابل سکونت به تهیه کنندگی مجید قناد در تماشاخانه سپید روی صحنه حضور دارد.

سالار بابابیگلو

سالار بابابیگلو بازیگر سریال سلام آقای مدیر

سریال سلام آقای مدیر درباره مشکلات بچه های یک مدرسه است و داستان از جایی آغاز میشود که روزبه حصاری بازیگر نقش امیرعلی صدرا بعد از فوت همسرش و سپری کردن مراحل افسردگی به عنوان مدیری یک مدرسه انتخاب میشود و ماجراهای این سریال از اینجا آغاز میشود.

سلام آقای مدیر

بازی سالار بابابیگلو و ارسلان قاسمی در سریال سلام آقای مدیر

داریوش فرهنگ، روزبه حصاری، ایوب آقاخانی، کاظم بلوچی، علی اوسیوند، فریبا جدی کار، نیکی مظفری، سوگل طهماسبی، شیدا یوسفی، سیماخضرآبادی، مجید اکبری، ارسلان قاسمی، مهسا هاشمی، سالار بابابیگلو، سهند جاهد، محمد مختاری، فرزین محدث، پیام ملک زاده، حمید معدن کن، هاشم بافقی، روزبه سیاه منصوری، شهرام ربیعی، مهدی عبدلی، امیرحسین بهاء الدینی، غزاله اکرمی، آرزو رضایی، نغمه عسگری و... بازیگران سریال سلام آقای مدیر را تشکیل میدهند و این سریال یکی از پربازیگرترین سریال های تلویزیون است.

سالار بابابیگلو بازیگر نقش شاهین در سریال سلام آقای مدیر+تصاویر

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : صفحه سالار بابابیگلو / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی