سام درخشانی

نقش متفاوت سام درخشانی در پالتو شتری + عکس

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68148زمان مطالعه : 1 دقیقه
سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در فیلم سینمایی پالتو شتری به روز کرد.

نقش متفاوت سام درخشانی در پالتو شتری

سام درخشانی بازیگر پرکار این روزهای سینما درحالی که به تازگی مشغول بازی در فیلم سینمایی دشمن زن ساخته کریم امینی بود با یک پروژه سینمایی دیگر قرارداد بست و به جمع بازیگران فیلم سینمایی پالتو شتری به نویسندگی علی میرزایی پیوست.

بازی سام درخشانی در پالتو شتری

سام درخشانی با انتشار عکسی از بازی در فیلم سینمایی پالتو شتری نوشت :سینمایی پالتو شتری ، نقشی متفاوت و فیلمنامه ای محشر از مهدی علی میرزایی عزیز....

سام درخشانی

سام درخشانی در فیلم پالتو شتری

سام درخشانی چندسالی است که در عرصه سینما حضور پررنگ تری را تجربه میکند و از جمله جدیدترین بازی های او در سینما میتوان به فیلم سینمایی دشمن زن ، تگزاس ، خجالت نکش و خوب بد جلف اشاره کرد. مهدی علی میرزایی نویسندگی آثاری چون گشت ارشاد ، پارادایس ، هفت معکوس و در مدت معلوم را برعهده داشته است.

سام درخشانی

گریم سام درخشانی در فیلم پالتو شتری در کنار همسرش

دشمن زن تازه ترین فیلم سام درخشانی است که با پایان مراحل فنی به زودی آماده نمایش میشود.

داستان فیلم دشمن زن :در داستان این فیلم آمده:چرا هرچی دشمن زنه بعد از یه مدت تو زرد از آب در میاد و میشه مدافع سرسخت حقوق زنان.

سام درخشانی

سام درخشانی در فیلم دشمن زن

بازیگران فیلم دشمن زن :سام درخشانی- گوهر خیر اندیش- بهاره کیان افشار- بهرنگ علوی- الناز حبیبی- مریم سعادت - مونا شناس با حضور امیر حسین آرمان و سیروس همت.
 
سام درخشانی

سام درخشانی و بهاره کیان افشار در فیلم دشمن زن

گریم و بازی متفاوت سام درخشانی در فیلم پالتو شتری

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی