ست کردن مبلمان
شما به راحتی میتوانید مبلمان خود را با دکوراسیون منزل تان ست کنید و بر اساس سبک دکوراسیون منزل مبلمان بخرید، ما در این کار به شما کمک میکنیم.

ست کردن مبلمان متناسب با سبک دکوراسیون

برای اینکه بتوانید مبلمان مناسبی برای منزل تان بخرید باید انواع مبلمان را بشناسید و بدانید کدام مدل آن ها با سبک دکوراسیون منزل تان ست میشوند. در این بخش از دنیای مد نمناک با انواع مدل مبلمان آشنا میشوید و هنگام خرید راحت تر میتوانید دست به انتخاب بزنید.

انواع مبل راحتی

انواع مبل راحتی برای منزل

مبلمان رکلاینر

مبل های رکلاینر فوق العاده راحت هستند و با کنترل از راه دور تنظیم میشوند، تکیه گاه و استراحتگاه اینگونه مبلمان ها قابل تنظیم هستند و به راحتی میتوانید روی آن ها استراحت کنید. مبل های رکلاینر برای خانه هایی با سبک کلاسیک مناسب اند.

مبلمان رکلاینر

مدل مبلمان رکلاینر شیک

مبلمان توکسدو

اگر خانه ای مدرن دارید بهترین گزینه برای شما مبلمان های توکسیدو هستند، از ویژگی های این نوع مبلمان میتوان دسته های بلند و پایه های صاف و بدون تراش شان را نام برد. مبلمان های توکسیدو در مدل های شیک در بازار وجود دارند که به درد خانه های مدرن میخورند.

مبلمان توکسدو

مبلمان توکسدو برای خانه های مدرن

مبلمان هاروارد

مبلمان هاروارد برای خانه هایی که به سبک معاصر طراحی و دکوراسیون شده اند مناسب هستند، مبلمان هاروارد پایه های چوبی و دسته های گرد دارند. مبلمان های هاروارد به خاطر داشتن نشیمن گاه های وسیع بسیار راحت هستند و جزو بهترین مبلمان های راحتی شناخته میشوند.

مبلمان هاروارد

مدل مبلمان هاروارد جدید

مبل های سالنی

مبل های سالنی به دلیل داشتن نشیمنگاه عمیق و راحت بسیار پرطرفدار هستند، این مبل های بدون دسته دارای پایه های کوتاه و چوبی اند که برای خانه های مدرن و امروزی بسیار مناسب اند.

مبلمان سالنی

مبلمان سالنی باکلاس 

 

روش ست کردن مبلمان با دکوراسیون منزل + عکس

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی