سردار آزمون

ترس اسپانیایی ها از سردار آزمون +عکس

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1397کد مطلب : 69061تعداد نظرات : 2 نظر
سردار آزمون مهاجم ملی پوش ایرانی عنوان بزرگ ترین تهدید برای خط دفاعی تیم ملی اسپانیا را از آن خود کرد.

سردار آزمون بزرگ ترین تهدید برای خط دفاعی تیم ملی اسپانیا

یک سایت اسپانیایی در گزارشی رزومه سردار آزمون ملی پوش ایرانی را مورد رصد قرار داده و این بازیکن را بزرگ ترین تهدید برای خط دفاعی تیم ملی اسپانیا در دیدار روز چهارشنبه در جام جهانی قلمداد کرده است.

تیم ملی فوتبال ایران در حالی روز چهارشنبه هفته جاری به مصاف تیم ملی اسپانیا می رود که در این میان سردار آزمون در خط حمله می تواند تهدید جدی برای اسپانیایی ها باشد.

سردار آزمون

سردار آزمون خطری بزرگ برای اسپانیا

در ترکیب تیم ملی ایران، سردار آزمون مرد اصلی خط حمله بوده و به همین دلیل همانند نقش همیشگی خود گاهی اوقات مجبور به کمک کردن به خط میانی میشود. سبک بازی این مهاجم شرکت کردن در جریان بازی و ایجاد فضا برای همبازیانش است.

عملکرد فوق العاده او در فصل قبل لیگ قهرمانان برابر ژروم بواتنگ و در دیدار مقابل بایرن مونیخ فراموش شدنی نیست. اسپانیا با توجه به هت تریک رونالدو نتوانست در اولین دیدار خود در جام جهانی به پیروزی برسد و در دیدار روز چهارشنبه، سردار آزمون بزرگ ترین تهدید برای خط دفاعی لاروخا خواهد بود.

سردار آزمون

سردار آزمون تهدیدی برای خط دفاعی سپانیا 

تیم ملی ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی با گل دقایق پایانی برابر مراکش به پیروزی دست یافت و این بدان معناست که اگر آنها در یکی از 2 بازی آینده خود برابر اسپانیا یا پرتغال به پیروزی دست یابند، به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

سردار آزمون جزو 5 پدیده جام جهانی 2018 روسیه

سایت «rappler» به معرفی 5 پدیده احتمالی جام جهانی 2018 پرداخت که سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران را جزو این 5 ستاره احتمالی آورد.

سردار آزمون

سردار آزمون پدیده جام جهانی 2018 روسیه

4 ستاره دیگری که این سایت جزو پدیده های جام جهانیمعرفی کرد به شرح زیر بودند:حکیم زیاش(مراکش)، ایروینگ لوزانو(مکزیک)،گونسالو گجیس(پرتغال) و تیمو ورنر(آلمان).

سردار آزمون تهدید جدی مدافعان اسپانیا

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / فارس / ر
2 نظر به ثبت رسیده است
آیسان1397-04-10
واقعا این حق سردار ازمون نبود اون بود که مارو برد به جام جهانی اینجوری ازش دفاع میکنین
10
ناشناس1397-04-24
کاش انقدر نمک نشناس نباشیم...آقای آزمون هنوزم خیلیا هستن ک دوس دارن شما تو تیم ملی بازی کنین.
00
وبگردی