سرقت موبایل

سرقت موبایل با شگرد موتورسوار شیک پوش

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1396کد مطلب : 2449زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوان 27 ساله برای سرقت موبایل از ترفندی جدید استفاده میکرد که توسط پلیس دستگیر شد.

سرقت موبایل با ترفندی جدید

پسر 27 ساله که با معرفی خود به عنوان نماینده تاکسی اینترنتی،گوشی تلفن همراه سرقت می کرد،شناسایی و دستگیر شد.
چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به کلانتری 161 ابوذر تهران در شکایتی مدعی شد مردی که نماینده یک تاکسی اینترنتی است، موبایل او را سرقت کرده و متواری شده است. این مرد که خود را مسافرکش معرفی می کرد در شکایتش به ماموران گفت:کنار خیابان منتظر مسافر بودم که پسری شیک پوش سوار موتور به من مراجعه و مدعی شد نماینده یک تاکسی اینترنتی است و می تواند با نرم افزاری خاص من را در شرکت ثبت نام کرده و، کاری کند که درآمد من بیشتر شود. دقایقی بعد او از من خواست تا گوشی موبایلم را به او دهم تا نرم افزار را نصب کند. وقتی تلفن همراه را به او دادم، پسر جوان با ربودن آن سوار بر موتور سیکلت فرار کرد.
در ادامه ماموران پلیس با تحقیقات بیشتر متوجه شدند چند راننده خودرو شخصی در نقاط مختلف شهر در دام سارق موبایل قاپ افتاده و به همین شیوه گوشی تلفن همراهشان سرقت شده است. با توجه به حساسیت موضوع و افزایش هر روزه شاکیان ماموران پلیس تمرکز خود را روی نقاط فعالیت این متهم قرار داده و سرانجام موفق شدند او را در منطقه شهرک ولیعصر شناسایی و دستگیر کنند.
سرهنگ اردشیر نادری رئیس کلانتری 161 ابوذر با اعلام این خبر، افزود:متهم 27 ساله پس از دستگیری به ده ها فقره سرقت تلفن همراه از رانندگان خودرو های شخصی به بهانه ثبت نام طرح ویژه تاکسی اینترنتی اعراتف کرد. همچنین تاکنون 6 شاکی با مراجعه به پلیس از پسر جوان شکایت کرده اند.

سرقت موبایل با شگرد موتورسوار شیک پوش

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از جام جم - /م
برچسب :
وبگردی