سرمربی تراکتورسازی

سرمربی تیم تراکتورسازی استعفا داد!

تاریخ انتشار : 20 دی 1397کد مطلب : 68123زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد تقوی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی از سمت خود در این باشگاه استعفا داد، متن نامه استعفا را در ادامه مشاهده می نمایید.

تقوی از سرمربیگری تراکتورسازی استعفا کرد

پارس نیوز: بر اساس شنیده ها از منابع آگاه در باشگاه تراکتور سازی تبریز،محمد تقوی که بعد از جان توشاک هدایت تراکتورسازان را برعهده گرفته بود بنا به دلایلی تصمیم گرفت که از این تیم جدا شود.

متن نامه استعفای تقوی سرمربی تراکتورسازی؛

جناب آقای عباس الیاسی

با عرض ادب و احترام

عطف به درخواست مکتوب اینجانب برای تشکیل جلسه مشترک و مشخص شدن وضعیت ادامه همکاری با باشگاه بزرگ تراکتور، تعیین وضعیت منوط به مذاکره با مالک محترم باشگاه شد که تاکنون نتیجه ای نداشته است.

به نظر می رسد هدف باشگاه انتخاب فرد دیگری به عنوان سرمربی است و حضور اینجانب و نتایج نیم فصل اول مسئولان باشگاه را در معذوریت اخلاقی قرار داده است؛ لذا با توجه به عهدی که با مالک محترم باشگاه داشته ام و همچنین این نکته که نباید بیش از این بلاتکلیفی (به دلیل عدم تثبیت وضعیت اینجانب) باشگاه تراکتور را تحت الشعاع قرار دهد، با استعفای خود شرایط را برای انتخاب سرمربی تیم تسهیل می کنم.

طی این شش ماه تمام تلاش خود را برای قرار گرفتن این تیم در مسیر موفقیت انجام دادم و یکی از بزرگترین اتفاقات در زندگی ام همراه شدن با هواداران پرشور و شعور این تیم بود، چه افتخاری از این بالاتر که سرود «یل یاتار طوفان یاتار، یاتماز تراکتور بیرقی» را با هم خواندیم و طی این مدت پرچم این تیم بالا بود.

در این روز های پایان همکاری تلاش برای حفظ آنتونی استوکس و اضافه کردن او به تیم را کمترین هدیه برای این هواداران می دانستم و این هدیه را توانستم تقدیم این عزیزان نمایم.

در پایان از مردم خوب و دوست داشتنی خطه آذربایجان می خواهم که ضعف های بنده را به بزرگواری خود ببخشند و مرا حلال کنند که بیش از این نتوانستم در خدمتشان باشم.

استعفا سرمربی تراکتورسازی

 محمد تقوی سرمربی تراکتورسازی استعفا داد 

اکنون باید دید الیاسی سرپرست موقت تراکتورسازی استعفای تقوی را قبول می کند یا نه!

انتهای پیام/ح.ب

سرمربی تیم تراکتورسازی استعفا داد!

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی