محمدحسین لطیفی

محمدحسین لطیفی بازیگر سریال آقازاده شد

تاریخ انتشار : 7 بهمن 1398کد مطلب : 3567زمان مطالعه : 1 دقیقه
محمدحسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون در تجربه ای متفاوت مقابل دوربین سریال آقازاده رفت.

سریال آقازاده با آقای کارگردان مقابل دوربین رفت

سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا سریال جدید نمایش خانگی است که محمدحسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون به تازگی به این سریال پیوسته است.

محمدحسین لطیفی از کارگردان های سرشناس کشورمان است که به جمع بازیگران سریال آقازاده پیوست و در کنار کارگردان های دیگری چون نیکی کریمی و مسعود فروتن به ایفای نقش خواهد پرداخت.

محمدحسین لطیفی و سینا مهراد

این دومین تجربه بازیگری محمدحسین لطیفی در سریال های حامد عنقاست و او پیش از این و برای اولین بار یکی از نقشهای اصلی سریال پیکسل را بازی کرده بود. محمدحسین لطیفی و حامد عنقا به عنوان کارگردان و نویسنده تجربه های تلویزیونی مشترکی از جمله نردبام آسمان و تنهایی لیلا را داشته اند.

سریال آقازاده

بهرنگ توفیقی و حامد عنقا کارگردان و تهیه کننده ای که تجربه های مشترکی با هم دارند در جدیدترین تجربه همکاری سریال آقازاده را برای نمایش خانگی مقابل دوربین بردند.

بهرنگ توفیقی و حامد عنقا

سریال پدر ، بر سردوراهی و انقلاب زیبا از کارهای مشترک حامد عنقا و بهرنگ توفیقی است که به زودی با سریال جدید آقازاده مهمان خانه های مخاطبان در شبکه نمایش خانگی میشوند.

بازیگران سریال آقازاده

بازیگران سریال آقازاده عبارتند از:

امیر آقایی، امین تارخ، مهدی سلطانی، کامبیز دیرباز، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، امین حیایی، نیکی کریمی، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی و محمدحسین لطیفی بازیگران سریال آقازاده را تشکیل میدهند.

سینا مهراد

آقای کارگردان بازیگر جدید سریال آقازاده

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی