سریال دیوار به دیوار
فصل دوم “سریال دیوار به دیوار” به کارگردانی سامان مقدم با بازی بازیگران فصل قبل این سریال و چند بازیگر جدید نوروز 97 روی آنتن میرود.

پخش سریال دیوار به دیوار 2 در نوروز 97

سریال دیوار به دیوار 2 به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی با داستانی بسیار متفاوت از فصل اول از 14 دی مقابل دوربین رفت . فصل دوم این سریال برخلاف فصل اول که هر قسمت قصه ای جداگانه داشت، یک داستان کلی دارد .

دیوار به دیوار سریال کمدی 60 قسمتی بود که داستان پنج خانواده را روایت می کرد، که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این پنج خانواده پیش از این هیچ آشنایی با یکدیگر نداشته اند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند .

این سریال به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی برای پخش در ایام نوروز آماده می شود .

داستان و بازیگران سریال دیوار به دیوار 2

رویا تیموریان ، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش ، فرهاد آئیش ، ویشکا آسایش ، یاسمینا باهر ، حسن زارعی، علی شادمان ، مجید شهریاری، آزاده صمدی ، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، مهوش وقاری ، امیر مهدی ژوله بازیگرانی بودند که در فصل اول این سریال به ایفای نقش پرداختند.

سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

بازیگران سریال دیوار به دیوار در پشت صحنه

در فصل دوم سریال دیوار به دیوار امیرمهدی ژوله به دلیل حضور در فیلمی دیگر حضور ندارد و بازیگران جدیدی نیز به فصل قبل اضافه میشوند.

سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

عکس دسته جمعی بازیگران سریال دیوار به دیوار

داستان سری دوم این سریال برخلاف فصل یک آن که هر قسمت یک موضوع مستقل داشت، در قالب یک داستان دنباله دار است یعنی یک داستان واحد و پیوسته به تصویر کشیده می شود .

سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

یاسمینا باهر و آزاده صمدی در سریال دیوار به دیوار

دیوار به دیوار 2 داستان ترور یک شخصیت است که به خانه دیوار به دیواری ها وارد می شود و خانواده ها سعی می کنند او را نجات دهند .

 سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

بازیگران سریال دیوار به دیوار در یک قاب

امیرمهدی ژوله در اینستاگرامش درباره عدم حضور در سریال دیوار به دیوار 2 گفت :" لطفا دیگه منو تو عکس ها و خبرهای مجموعه دیوار به دیوار ٢ تگ نکنید که بیشتر از این دلم برای آدمهای حسابی و دوست داشتنی این کار که سال گذشته تو سخت ترین روزهای زندگیم تحملم کردن و کنارم بودن تنگ نشه؛ من به دلیل اینکه برای بازی در سریال نمایش خانگی گلشیفته قرارداد داشتم در مجموعه دیوار به دیوار ٢ حضور ندارم و ..."

 سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

ویشکا آسایش ، رویا تیموریان و گوهر خیراندیش در سریال دیوار به دیوار

پخش فصل اول این مجموعه از ٣٠ اسفندماه 95 به صورت روتین از شبکه سه سیما آغاز شد و تا پایان بهار ادامه داشت .

سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

تصویری از عوامل ساخت سریال دیوار به دیوار

سایر عوامل سریال دیوار به دیوار :مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان:علیرضا شمس شریفی ،دستیار دوم کارگردان:یوسف وجدان دوست ،دستیار کارگردان:مهشاد فقهایی ،جانشین تهیه کننده و مدیر تولید:شهرام دانش پور . سرپرست نویسندگان:خشایار الوند .تدوین:سیامک مهماندوست .مشاور رسانه ای:امین اعتمادی .منشی صحنه:مرجان تاجیک .عکاس:مهراد اصلان زاده مدیر تصویربرداری:داود رحمانی .مدیر صحنه:احمد عبداللهی .طراح گریم:ایمان امیدواری .طراح صحنه:محسن نصراللهی .طراح لباس:زهره رحمانی .مشاور پروژه:سروش محمد زاده. صدابردار:محمود خرسند .دستیار تولید:مهدی قیومی .دستیار اول صحنه:جواد فاضلی .سرپرست گریم:سیامک احمدی .مدیر تدارکات:سعید سجودی

سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

علی قربانزاده و میترا حجار در سریال دیوار به دیوار

میترا حجار و علی قربان زاده دو بازیگر جدیدی هستند که به تازگی به پروژه اضافه شده و با انجام تست گریم مقابل دوربین رفته اند.

سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

علی شادمان در سریال دیوار به دیوار

سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

علی شادمان و گوهر خیراندیش سریال دیوار به دیوار

سریال نوروزی دیوار به دیوار 2

رویا تیموریان در سریال دیوار به دیوار

داستان و بازیگران سریال نوروزی دیوار به دیوار 2 +تصاویر

3.931
این مطلب مفید بود ؟247
وبگردی