سریال رنج پنهان
تصاویری از سریال رنج پنهان به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی رضا جودی با بازی کاوه خداشناس و بهنام تشکر را در ادامه مشاهده میکنید.

دهه فجر منتظر پخش سریال رنج پنهان باشید

سریال رنج پنهان به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی رضا جودی با بازی کاوه خداشناس و بهنام تشکر در ایام دهه فجر روی آنتن میرود . تصویربرداری رنج پنهان که روایتی از زندگی یک فرد در سالهای دهه 50 است ، از مهرماه در تهران کلید خورد همچنان ادامه دارد .

فیلمنامه سریال رنج پنهان که بر اساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد و به نویسندگی حسین تراب نژاد و مهدی حمزه نوشته شده قصه جوانی به نام یوسف را در دهه پنجاه روایت می کند که دچار درگیری های مسلحانه می شود. سریال رنج پنهان در 20 قسمت 45 دقیقه ای تولید خواهد شد.

داستان و بازیگران سریال رنج پنهان

بهنام تشکر

سریال رنج پنهان با بازی بهنام تشکر

کاوه خداشناس که در این سریال نقش یوسف را بر عهده دارد این روزها در مقابل بهنام تشکر که در نقش بازجوی عالی رتبه ساواک و یک مامور امنیتی است بازی می کند. همچنین قطب الدین صادقی، اتابک نادری، سمیرا حسینی، کریم امینی، فرشید زارعی فرد، علی غلامی، مهدی سقا، آزاده سدیری ، سونیا اسماعیلی، علی شجاع، فرهاد روشن، مهران میرزایی و... از جمله بازیگران سریال رنج پنهان هستند.

بهنام تشکر

بهنام تشکر در سریال رنج پنهان

در خلاصه داستان سریال رنج پنهان آمده است:در سال 53 ، مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی آشوبد. بحران آن سال ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند. حال، سکوت خفته راهکار دیگری را پیشنهاد می کند.

کاوه خداشناس

سریال رنج پنهان با بازی کاوه خداشناس

عوامل این سریال عبارتند از تهیه کننده:رضا جودی، مدیر تولید:بهرام جلالی، جانشین تولید:حسین فیض آبادی، فیلمنامه:حسین تراب نژاد، مهدی حمزه و براساس طرحی از حمیدرضا سبحانی نژاد، کارگردان:بیژن میرباقری، دستیار یک و برنامه ریز:سید علی هاشمی، مدیر تصویربرداری:ناصر محمودکلایه، تصویربردار:ناصر بیگ زاده، طراح صحنه:بهزاد جعفری، دستیار طراح صحنه:بهنام جعفری، طراح لباس:مرجان گلزار، طراحان گریم:احسان روناسی، شیوا پاک نیت، صدابردار:فرخ فدایی، تدوین:آریا اردستانی، مدیر تدارکات:یوسف آقایی.

کاوه خداشناس و سمیرا حسینی

کاوه خداشناس و سمیرا حسینی در سریال رنج پنهان

کریم امینی

کریم امینی در سریال رنج پنهان

کاوه خداشناس

کاوه خداشناس و کریم امینی  در سریال رنج پنهان

بهنام تشکر

سریال رنج پنهان با بازی بهنام تشکر و کاوه خداشناس

کریم امینی

سریال رنج پنهان با بازی کریم امینی 

کریم امینی

کریم امینی در سریال رنج پنهان 

سریال رنج پنهان

بازیگران سریال رنج پنهان

 

پخش سریال رنج پنهان در ایام دهه فجر + تصاویر جدید

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی