پژمان جمشیدی

سریال های پژمان جمشیدی در تلویزیون

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1399کد مطلب : 65810زمان مطالعه : 2 دقیقه
به بهانه بازی پژمان جمشیدی در سریال ماه رمضانی زیرخاکی مروری بر سریال های تلویزیونی او داشته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

ماندگارترین سریال های پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی فوتبالیست سابق کشورمان یکی از بازیگران پرکار این روزهای سینما و تلویزیون است که در طول سالهای فعالیتش در چندین سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است.

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان سریال ماه رمضانی امسال شبکه یک سیما است که پژمان جمشیدی بازیگر اصلی این سریال است.

سریال های تلویزیونی پژمان جمشیدی

به بهانه بازی پژمان جمشیدی در سریال تلویزیونی زیرخاکی مروری بر چند سریال او خواهیم داشت که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

پژمان جمشیدی در سریال زیرخاکی

پژمان جمشیدی در جدیدترین تجربه بازیگری اش مقابل دوربین سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان رفت. زیرخاکی سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما است که پژمان جمشیدی نقش اصلی این سریال را بازی میکند.

زیرخاکی داستان مردی است که به دنبال زیرخاکی است و روایت این سریال در دوران قبل و بعد از انقلاب میگذرد و در ژانر کمدی ساخته شده است و پژمان جمشیدی و ژاله صامتی دو بازیگر نقش اصلی این سریال هستند.

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در سریال دیوار به دیوار

سریال دیوار به دیوار به کارگردانی سامان مقدم یکی دیگر از سریال های ماندگار پژمان جمشیدی در تلویزیون است که سال 96 و 97 دو فصل این سریال ساخته شد.

بهرام رضایی نقشی بود که پژمان جمشیدی در سریال دیوار به دیوار بازی کرد و آزاده صمدی بازیگر نقش مهناز و همسر او در این سریال بود. دیوار به دیوار هم سریالی طنز بود و نقش پژمان جمشیدی در این سریال کمدی بود.

سریال دیوار به دیوار

پژمان جمشیدی در سریال پژمان

سریال پژمان به کارگردانی سروش صحت یکی دیگر از سریال های موفق سروش صحت بود که در سال 92 ساخته شد.

پژمان جمشیدی در این سریال ایفاگر نقش خودش در دوران فوتبالی اش بود و سام درخشانی به عنوان مدیر برنامه در کنار او ایفای نقش کرد و بازی او در این فیلم مورد استقبال قرار گرفت و بیش از پیش به شهرت و محبوبیت رسید.

پژمان جمشیدی و سام درخشانی

پژمان جمشیدی در سریال نفس

سریال نفس به کارگردانی جلیل سامان در ماه رمضان سال 96 روی آنتن شبکه سه سیما رفت و پژمان جمشیدی در این سریال ایفاگر نقش عباس بود که در کنار بازیگرانی چون ساناز سعیدی، بهناز جعفری، علیرضا کمالی، مسعود رایگان، داریوش فرهنگ ایفای نقش کرد.

بازی در این سریال با نقش آفرینی متفاوت پژمان جمشیدی همراه بود.

پژمان جمشیدی در سریال سالهای ابری

سریال سالهای ابری به کارگردانی مهدی کرم پور در سال 93 یکی دیگر از سریال هایی است که پژمان جمشیدی در آن به ایفای نقش پرداخته است.

پژمان جمشیدی در سریال سالهای ابری با بازیگرانی چون علی عمرانی، حمید ابراهیمی، فرزاد حسنی، علی اوجی، لیندا کیانی و... همبازی بود.

پژمان جمشیدی و علی عمرانی

سریال های پژمان جمشیدی از ساختمان پژمان تا زیرخاکی

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی