سعید پیردوست

ماجرای اختلاف سعید پیردوست با مهران مدیری صحت دارد؟!

تاریخ انتشار : 19 دی 1396کد مطلب : 62642زمان مطالعه : 3 دقیقه
سعید پیردوست بازیگر سریال های طنز مهران مدیری ماجرای اختلافش با مهران مدیری را تکذیب کرد و از رابطه دوستانه شان گفت.

سعید پیردوست این روزها مشغول چه کاری است

سعید پیردوست پای ثابت سریال های مهران مدیری چند وقتی است که دیگر در فیلم های آقای کارگردان بازی نکرده است و همین ماجرا برای شایعه سازان دلیلی شد تا به اختلاف سعید پیردوست و مهران مدیری اشاره کنند.

سعید پیردوست بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره فعالیتهای خود در عرصه هنر گفت:در حال بازی در سریال " 87 متر" کیانوش عیاری هستم که بخشی از آن فیلمبرداری شده و بخش دیگری از آن مانده که باید به تدریج تولید شود.

ناگفته های سعید پیردوست از وضعیت کاری هنرمندان

وی دلیل کم کاری خود و بسیاری از هنرمندان پیشکسوت را تهیه کنندگان و کارگردانان دانست و اظهار کرد:ما همیشه تابع گروه تولید و فیلمسازان هستیم. هر گاه دعوت کنند در آثار حضور پیدا می کنیم و اگر دعوت نکنند در خانه خود زندگی را می گذرانیم. با بالا رفتن سن و سال ما نمی توانیم به سراغ تهیه کنندگان و کارگردانان برویم و از آنان بخواهیم که ما را در آثار خود به بازی بگیرند بلکه آنها باید به دنبال ما بیایند.

سعید پیردوست

سعید پیردوست بازیگر سریال 87 متر

پیردوست درباره دلایل نداشتن ادامه همکاری با مهران مدیری در سال های اخیر تصریح کرد:در این باره اصلا نمی خواهم صحبت کنم اما هر کسی سلایق و عقیده هایی دارد که مربوط به خودش است، نمی توانم به او بگویم چرا در این کار هستم و در کار دیگری نیستم. این که گفته می شود اختلافی بین من و مدیری است اصلا صحت ندارد. من از دوستداران مدیری هستم، به او مدیون و بدهکار هستم و امیدوارم بتوانم بدهی خود را ادا کنم.

این بازیگر درباره بازیگری در وضعیت فعلی سینمای ایران توضیح داد:بازیگری عشق است و نمی توان به صورت حرفه به آن نگاه کرد. به خاطر این عشق فرد ممکن است بسیاری از چیزها را از دست دهد و باید پای آن بایستد.

پیردوست با اشاره به بازیگرانی که به دلیل چهره و پول در این عرصه فعالیت می کنند بیان کرد:در گذشته فردی که وارد این عرصه می شد عاشق بازیگری بود و استعداد داشت. استعداد در بازیگری بسیار مهم است اما در حال حاضر بسیاری از کسانی که بازی می کنند هیچ استعدادی ندارند و صرفا چون پول و چهره خوب دارند در آثار حضور دارند و هنر بازیگریشان در درجه دوم و سوم قرار دارد و این بسیار بد است.
وی اشکال سینمای ایران را بی در و پیکر بودن آن عنوان کرد و افزود:پس از 50 سال بازیگری یک سری توقعات داریم که متاسفانه برآورده نمی شود و در جا می زنیم. امیدواریم که خداوند کمک کند و این وضعیت بهبود یابد.

سعید پیردوست

سعید پیردوست بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

بازیگر "پاورچین" درباره مسائلی که او را در عرصه بازیگری ناراحت کرده و عذاب می دهد خاطرنشان کرد:بی احترامی و بی توجهی به پیشکسوتان عذاب دهنده است. بازیگری که حدود 70 سال از عمرش سپری می شود و 50 سال کار کرده است دوست دارد زندگی اش تامین باشد نه این که دست بازیه این و آن باشد. به این مسائل توجه نمی شود و بسیار بد است. کاری از دست دیگران بر نمی آید و امیدوارم هر آن چه قسمت و حکمت است همان اتفاق بیفتد.

شایعه اختلاف سعید پیردوست و مهران مدیری از کجا شروع شد

سعید پیردوست پیش از این در یک گفتگو در میان صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد و گفت:من بازیگر سینما هستم و با فیلم هایی همچون «خاک»، «گوزن ها» و «غزل» بازی خود را در سینما شروع کردم و همیشه هم نقش های خوبی به من پیشنهاد شده است اما طی این سالها به واسطه پیشنهاد آقای مدیری پای من به تلویزیون باز شد.

سعید پیردوست ادامه داد :متأسفانه شرایط امروز جامعه به گونه ای شده که دیگر آقای مهران مدیری هم به من توجهی ندارد و مرا قابل برای حضور در آثارش نمی داند؛ این در حالی است که من پیش از این حضور خوبی را در آثار ایشان داشتم و به اذعان مخاطبان یکی از عناصر کلیدی برای رونق این آثار بودم.

ماجرای اختلاف سعید پیردوست با مهران مدیری صحت دارد؟!

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از خبرگزاری میزان _ سینما پرس / م.ف
وبگردی