سن بارداری
محققان هلندی برای داشتن بارداری و فرزند سالم و محاسبه بهترین سن بارداری اول تا سوم ماشین حساب باروری تهیه کردند.

بهترین سن بارداری اول تا سوم را با ماشین حساب بارداری محاسبه کنید

محققان هلندی محاسبه گر باروری ای را براساس سن زنان تهیه کرده اند. به این صورت که زنانی که 3 فرزند می خواهند در صورتی که از 23 سالگی شروع کنند، 90 درصد احتمال موفقیت در این باره را خواهند داشت اما بعد از سن 32 سالگی احتمال داشتن چندین بچه به شدت کاهش می یابد و اگر آن را تا 38 سالگی نادیده بگیرند، احتمال آن کم تر از 50 درصد می شود.

چنانچه در بخش بارداری نمناک گفته ایم محققان هلندی یک ماشین حساب باروری تهیه کرده اند که احتمال داشتن یک خانواده رویایی براساس سن یک زن را پیش بینی می کند. آن ها پیش بینی می کنند افرادی که خواهان دو فرزند هستند باید از 27 سالگی بچه دار شدن را شروع کنند تا میزان موفقیت 90 درصدی داشته باشند.

میانگین سن شروع یک خانواده در دنیا در طول چهار دهه گذشته افزایش یافته و در نتیجه به دلیل اینکه دنبال شغل هستند سن مادر شدن بالا رفته است که در حال حاضر این سن 30 سالگی است که در سال 2004، 27 سالگی بوده و در سال 1970 تنها 24 سالگی بوده است.

سن بارداری

محاسبه بهترین سن بارداری

با این وجود زنانی که در دهه سی سالگی خود هستند و بچه می خواهند لازم نیست که بترسند.برخی ها ممکن است فکر کنند، اوه خدای من، من باید زود شروع کنم،" اما برای بسیاری از زنان این درست نیست.

"برای زنانی که در لبه سنی هستند، می تواند باعث شود که آن ها چیزهای مختلفی را امتحان کنند تا به آنها کمک کند اما ما نمی خواهیم مردم را وادار به تغییر زندگی خود کنیم از طرفی کارشناسان دیگر می گویند که این زنان اگر می خواهند بچه دار شوند باید فوری دست به کار شوند و خانواده خود را تشکیل دهند، زمان بسیار کمی برای "اقدام " دارند.

الگوی کاری زنان در طول سالها پیرامون مردان تغییر یافته است و این کار واقعاً برای آن ها مناسب نیست. زنان زمان بسیار کمی دارند که اگر میخواهند به دانشگاه بروند، شغلی پیدا کنند و قبل از شروع یک خانواده ثبات مالی داشته باشند.

شروع سن بارداری

سن بارداری چگونه حساب میشود؟

پروفسور آلن پاسی، متخصص باروری در دانشگاه شفلد گفت که این ماشین حساب باید برای اجرای پیام به دختران در کلاس ششم و دانشگاه جهت کمک به آن ها برای برنامه ریزی زندگیشان به کار رود.

"همه فکر می کنند که شما می توانید صبر کنید - این نشان می دهد که نمی توانید این جدول باید کپی شود و روی دیوار درمانگاه ها نصب شود.

ما باید این هدف را نیز در ششم شکل ترسیم کنیم و در معرض دید دانشجویان دانشگاه قرار دهیم تا آنها "از نحوه برنامه ریزی زندگی خود آگاه باشند." در اوایل این تابستان، دانشمندان هشدار دادند که افراد مشهوری که در دهه 40 سالگی خود از طریق IVF یا تخمهای اهدا شده بچه دار شدند، "امید کاذبی" به زنان می بخشند.

دکتر مارتا دویسا از بیمارستان کویرون در بارسلونا در یک کنفرانس باروری گفت که در سنین 38 و 39 سالگی احتمال موفقیت برای بچه دار شدن کم تر از یک 25 درصد است.

محاسبه سن بارداری

تلاش برای بچه دار شدن از 44 سالگی به بعد بی فایده است و با این حال، افزایش سن مادری به معنی این است که یک پنجم از بچه دار شدن ها با لقاح مصنوعی در دهه 40 سالگی مادران انجام می شود و دانش زیادی در مورد کاهش باروری با افزایش سن در جمعیت عمومی وجود ندارد.

و این درست است که بارداری در زنان مسن تر و افراد مشهور به ما کمکی نمی کنند؛ زیرا بسیاری از مردم نمی دانند که چه زمانی وقت مناسب برای اهدای تخمک است.

میانگین سنی برای شروع خانواده دار شدن به طور مداوم در طی چهار دهه گذشته افزایش یافته است زیرا تعداد مادازدواج ها در کل کم شده است .

محاسبه بهترین سن بارداری با ماشین حساب بارداری!

3.3325
این مطلب مفید بود ؟215110
منبع : dailymail / بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی