سود استقلال

سود 7 میلیاردی باشگاه استقلال از باخت مقابل تیم سایپا

تاریخ انتشار : 14 آبان 1397کد مطلب : 72705زمان مطالعه : 2 دقیقه
باشگاه استقلال تهران اعلام کرده است به علت نتایج ضعیف استقلال در لیگ برتر هجدهم و حذف از رقابت های جام حذفی 20 درصد از قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی کاهش خواهد یبافت.

سود 7 میلیاردی استقلال از باخت به سایپا!

مشرق: با توجه به اینکه قرارداد اغلب بازیکنان استقلال بیش از یک میلیارد است و حتی برخی بازیکنان قراردادهایی بالای دو میلیارد تومان دارند و در این میان باید به قراردادهای سنگین بازیکنان خارجی نیز توجه داشت، باشگاه استقلال از اعمال این جریمه سنگین سود قابل توجهی خواهد برد. امیرحسین فتحی، سرپرست موقت باشگاه استقلال صراحتا این خبر را اعلام کرده و در بیانیه ای که روی سایت باشگاه استقلال قرارداده به این نکته هم اشاره کرده که اگر عملکرد بازیکنان در هفته های آتی بهبود یابد این جریمه از 20 درصد به 10 درصد کاهش خواهد یافت تا بازیکنان و اعضای کادرفنی ضرر کمتری از این بابت تحمل کنند.

برخی نزدیکان به باشگاه استقلال اعتقاد دارند که این جریمه سودی بالغ بر 7 میلیارد تومان را برای باشگاه استقلال به همراه خواهد داشت و دست مسوولان این باشگاه را باز می گذارد تا پرداختی های کمتری در طول فصل به بازیکنان و اعضای کادرفنی داشته باشند.

سود 7 میلیاردی استقلال

سود 7 میلیاردی باشگاه استقلال از کسر قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی

بدون شک بیشترین ضرر را در این میان وینفرد شفر، الحاجی گرو و نویمایر خواهند دید. قراردادهایی که خارجی ها با استقلال منعقد کرده اند با محاسبات امروز قیمت دلار بسیار قابل توجه است و این جریمه می تواند قدری از بار سنگین مالی که به واسطه این قراردادها به دوش باشگاه استقلال افتاده کاهش دهد. طبق توافق هایی که ابتدای هر فصل میان بازیکنان و باشگاه ها منعقد می شود، در قراردادها نوشته می شود که اگر نتایج ضعیفی حاصل شود، باشگاه حق دارد که جرایمی را اعمال کند و این جریمه هم طبق قوانین اعمال شده است.

انتهای پیام/ح.ب

سود 7 میلیاردی باشگاه استقلال از باخت مقابل تیم سایپا

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
وبگردی