شلیک به خرس گریزلی
یک مرد کانادایی که با اسلحه و تیر هوایی قصد ترساندن خرس گریزلی را داشت ناگهان با حمله ناگهانی خرس، به پای خرس شلیک کرد.

شلیک به خرس گریزلی

خرس های گریزلی یا به عبارتی خرس های خاکستری گونه ای متفاوت از خرس های قهوه ای هستند که عموما در ارتفاعات مناطق غربی آمریکای شمالی، به تنهایی زندگی می کنند. اما خرس ها و حیوانات دیگر که همانند ما انسان ها در کره زمین در حال زندگی کردن می باشند، دارای حقوق خاص خودشان می باشند و ما انسان ها نباید به منطقه زندگی آنها هجوم ببریم وجان آنها را به خطر بیندازیم.

با این وجود تمام انسان ها متاسفانه چنین دیدی ندارند و هر گونه که برای آنها میسر باشد به محیط زیست و یا حتی انسان های دیگر آسیب می رسانند تا بتوانند به سود ومناقع خودشان برسند. اما در مواقعی دیگر ممکن است حیوان به سمت و سوی منطقه ای که ما زندگی می کنیم، حضور یابند که متاسفانه ما در دید اول به این فکر می کنیم تا آنها را با هر وسیله ای از بین ببریم تا به ما آسیب نرسانند که این نوعی احساس طبیعی شمرده می شود چرا که به میزان استرس و اضطراب ما بستگی دارد و نمی توانیم به خوبی تامل نماییم.

در این مواقع ما باید در نهایت حفظ آرامش به گونه ای برخورد کنیم تا حیوان مورد نظر آسیب نبیند و او را به سمت طبیعت خود منتقل سازیم.

ترساندن حیوانات وحشی

شلیک تیر به پای خرس گریزلی

اما اخیرا ویدیویی عجیب و وحشتناکی از لحظه برخورد دردناک یک مرد کانادایی با خرس گریزلی منتشر شد که به شدت در صفحات مجازی منتشر و دیده شد و به تبع تعداد زیادی از کاربران نسبت به آن از خود واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای " لاورنس میشالچوک " از منطقه بلا کولا واقع در کانادا، اخیرا احساس کرد که یک خرس گریزلی غول پیکر به سمت خانه وی آمده است. به همین دلیل وی تصمیم گرفت تا با استفاده از اسلحه و یک تیر هوایی خرس گریزلی را از خانه اش بترساند و خرس از خانه دور شود. اما متاسفانه زمانیکه آقای لاورنس میشالچوک، با حمله ناگهانی خرس روبرو می شود، در طی یک ثانیه تصمیم می گیرد تا به پای خرس شلیک کند!

آقای میشالچوک، در گفتگو با CTV ونکوور این گونه گفت:" من به حیاط خانه رفتم تا خرس گریزلی با دیدن من از خانه دور شود".

با این وجود خرس پس از این اتفاق فورا به سمت توله هایش بازگشت و اما ویدیو ذیل که توسط همسایه آقای میشالچوک، ضبط و منتشر شده است بارها و بارها در صفحات مجازی منتشر شد و با واکنش های متعددی روبرو گشت که بیشتر نظرتان از سوی حامیان حیوانات بود و عمل انجام شده را کاملا اشتباه دانستند!.

ویدیو شلیک وحشتناک تیر به پای خرس گریزلی

مردی که با شلیک به خرس گریزلی از خودش دفاع کرد

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
برچسب : حمله خرس
وبگردی