طراحی اتاق نشیمن
برای تکمیل پروسه طراحی اتاق نشیمن به جزئیات و کلیات به طور حرفه ای بنگرید ، تکرار ایده هایی مثل نصب نور وسط سقف و انتخاب فرش به سبک قبل بخشی از اشتباهات طراحی دکوراسیون باشند.

10 اشتباهی که هنگام طراحی اتاق نشیمن انجام می دهید

اتاق نشیمن قلب منزل است و اولین تاثیر را روی فرد می گذارد، در واقع چیدمان دکوراسیون شخصیت افراد را به طور غیرمستقیم نشان می دهد. وقتی ما چیدمان دکوراسیون منزل را انجام میدهیم بیشتر به علایق مان توجه می کنیم تا اشتباهات رایج در چیدمان.

بسیار مهم است که چیدمان منزل خود را با اصول دکور تطبیق دهید. استفاده از یک طراح های دکوراسیون غیر ممکن است چون بسیار گرانقیمت هستند و نیز خانه شماست و شما باید چیدمان دکور آن را انجام دهید.

فوت و فن نورپردازی و چیدمان دکوراسیون در طراحی اتاق نشیمن

چراغ :چراغ به درستی با سایر وسایل هماهنگ می شود. یک چراغ وسط سقف بدترین اشتباه است که همیشه انجام می دهید. استفاده از لامپ های LED برای سقف های کاذب خیلی مناسب است.

فرش : در انتخاب فرش دقت کنید که اندازه، طرح و رنگ آن برای منزل شما مناسب باشد.

اتاق نشیمن

نکات مهم طراحی اصولی اتاق نشیمن

موقعیت :مطمئن شوید که همه ی وسایل جای مناسبی دارند. جای نامناسب تلویزیون اشتباه رایج در چیدمان دکوراسیون است.

مبل و دیوار : قرار دادن مبلمان نزدیک به دیوار همیشه مورد پسند نیست، قانون چسباندن مبل به دیوار را کنار بگذارید. اگر تصور می کنید با چیدن مبلمان کنار دیوار فضاسازی در اتاق پذیرایی انجام می شود سخت در اشتباه هستید.

رنگ تیره دیوار : استفاده از رنگ های تیره اتاق را کوچک تر و زمخت نشان می دهد. اگر رنگ تیره دوست دارید برای دیوار های تک از رنگ های روشن استفاده کنید.

چیدمان خارج از مد :هر چند باور قدیمی و ارزشمند همچنان پایدار است، اما این مورد درباره دکوراسیون داخلی صدق نمی کند. به سراغ جدیدترین و به روز ترین طراحی های داخلی رفته و طرح های قدیمی را کنار بگذارید.

نادیده گرفتن هدف اصلی : گذشته از همه ی اینها، اتاق نشیمن برای مهمان و گذراندن اوقات بیکاری هم است.خوردن و خوابیدن ، نوشیدن و کارکردن مناسب این فضا نیست.

اتاق نشیمن

چیدمان دکوراسیون در طراحی اتاق نشیمن

استفاده به اندازه از دکوری ها : استفاده از وسایل و تابلو های نقاشی بیش از اندازه یکی از مشکلات رایج چیدمان منزل است.

پرده :استفاده از پرده های بلند در زیبایی منزل بسیار تاثیر می گذارد. چوب پرده را بالا تر نصب کنید به طوری که ارتفاع پرده تا زمین برسد. این کار باعث می شود منزل بزرگتر دیده شود.

نکات مهم طراحی اتاق نشیمن مدرن از سقف تا کف

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ح.ب/ن
وبگردی