عاشقانه های یک زوج

عاشقانه های یک زوج چینی + تصاویر

کد مطلب : 10767زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی چین به نام ویبو تصاویری را منتشر کرد که نشان از عاشقانه های یک زوج کهنسال چینی در مغازه طلافروشی حکایت داشت.

عشق لذتی مثبت است که موضوع آن زیبایی است، همچنین احساسی عمیق، علاقه ای لطیف و یا جاذبه ای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد و می تواند در حوزه هایی غیر قابل تصور ظهور کند.در بعضی از مواقع،عشق بیش از حد به چیزی می تواند شکلی تند و غیر عادی به خود بگیرد که گاه زیان آور و خطرناک است و گاه احساس شادی و خوشبختی می باشد. اما در کل عشق باور و احساسی عمیق و لطیف است که با حس صلح دوستی و انسانیت در تطابق است.
در این میان حس وابستگی و مهر و محبتی که از لحظه آغاز زندگی مشترک تا گذر از فراز و فرود و تلخ و شیرین روزگار در یک زوج شکل می گیرد و به پیری می رسد در دهه های پایانی زندگی مشترک بیش از هر زمان به کمک آنها می آید و همان عشق و علاقه دوران جوانی نیز در دوره سالمندی پایدار می ماند در ادامه ماجرایی از زندگی یک زوج چینی را می خوانید که این زوج رمانتیک ترین زوج چین معرفی شده اند.مردی چینی بخاطر قول خرید انگشتر که در دوران اول زندگی به همسرش داده بود و بخاطر مشکل مالی توانایی عمل به آن را نداشت پس از سالها توانست با عمل به قولی که داده بود عشق خود را به همسرش ثابت کند و بسیاری را تحت تاثیر قرار دهد.

چندی پیش در یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی چین به نام "ویبو" تعدادی تصویر دست به دست چرخید و بیش از 1500 بار به اشتراک گذاشته شد. این تصاویر یک زوج کهنسال چینی در یک مغازه طلافروشی را نشان می دهد.
 

عاشقانه زوج چینی


یکی از افرادی که این تصاویر برای او جالب بود با مغازه طلافروشی تماس گرفت و داستان رمانتیک این زوج کهنسال را از ان ها پرسید. صاحب مغازه در مورد آن ها می گوید که این دو رمانتیک ترین زوج دنیا بوده اند که به مغازه وی رفته اند.

داستان از این قرار است که چندی پیش این زوج به مغازه طلا فروشی می روند و درخواست یک حله الماس با قیمت مناسب را می کنند سپس حلقه را امتحان کرده و مرد با دسته ای از پول های کهنه پول آن را پرداخت می کند.
 

تصاویر عاشقانه

زوج رمانتیک


این مرد همچنین به صاحب مغازه گفته است که این انگشتر یک قول در دوران جوانی بود که پس از سال ها سختی و جمع کردن پول توانست برای همسرش بخرد. او گفته است که این تنها گوشه ای از زحمات همسرش در تمام این سال های سختی را پر می کند.

عاشقانه های یک زوج چینی + تصاویر

4.432
این مطلب مفید بود ؟284
برگرفته از عصر ایران - / ل
وبگردی