عاشق كردن شوهر
ساده ترین و جالب ترین راه برای عاشق کردن شوهرتان این است که به او غذاهای پروتئینی بدهید, واقعا تاثیرگذار است.

عاشق کردن شوهر با این غذاها

راه های عاشق کردن شوهر زیاد است . یه زن عاقل سعی میکند همه این راهها را بشناسد تا بتواند زندگی بهتری برای خودش و همسرش بسازد . یکی از جالب ترین روش ها را در ادامه ملاحظه کنید.

براساس تحقیقات مردها هنگامی که با همسران مورد علاقه خود غذا می خورند بیشتر تمایل به خوردن غذاهای پروتئینی و گوشتی پیدا می کنند و حتی امکان بیشتری برای شکستن رژیم غذایی توسط آن ها وجود دارد.

عاشق کردن شوهر

عاشق کردن شوهر با غذای پروتئینی

در حالی که در مواقع عادی مردها بیشتر تمایل به داشتن رژیم غذایی برای جلوگیری از چاقی دارند و بیشتر کربوهیدرات و سبزیجات و سالاد مصرف می کنند.

پژوهشگران بر این اساس به بانوان توصیه می کنند از دقت در زمینه انتخاب نوع مواد غذایی توسط همسران خود می توانند درجه و علاقه مندی آن ها به خودشان را شناسایی کنند.

براساس تحقیقات نوع انتخاب مواد غذایی توسط زنان و مردان با هم متفاوت است و به طور مثال مردان غذای سرد را حتی مصرف می کنند در صورتی که زنان به غذاهای گرم علاقه مند هستند.

مردان اغلب حجم بیشتری از غذا را سفارش می دهند و تمام غذای خود را می خورند در صورتی که زنان حجم کمتری از غذا را سفارش و معمولاً تمام غذای خود موجود در بشقاب خود را نمی خورند. مردان بیشتر می توانند تمام روز را گرسنه بمانند در صورتی که زنان نیاز بیشتری به خوردن غذا در طول دارند.

محققان این نتایج را با بررسی بر روی عادات غذایی 150 فرد بزرگسال در طول دو هفته آزمایش بدست آورده اند. کارشناسان بر این اساس به بانوان توصیه می کنند در صورت تمایل به عاشق کردن شوهر به آن ها غذاهای پروتئینی دهند.

غذاهایی برای عاشق کردن شوهر!

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
برگرفته از برنا -/ح
وبگردی