سریال آشوب

نقش متفاوت عباس غزالی در سریال آشوب + تصاویر

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396کد مطلب : 50341زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال آشوب به کارگردانی امیر پور وزیری با بازی عباس غزالی و محمود پاک نیت این روزها در حال سپری کردن مراحل تصویربرداری در بوستان ولایت است.

سریال آشوب با بازی عباس غزالی

سریال آشوب جدیدترین ساخته امیر پور وزیری به تهیه کنندگی مهدی همایونفر است که با حضور بازیگرانی چون عباس غزالی و محمود پاک نیت در بوستان ولایت جلوی دوربین رفته است. تصویربرداری سریال آشوب که ماه گذشته در خرمشهر کلید خورده بود، این روزها همچنان در بوستان ولایت پی گیری می شود. عباس غزالی از جمله بازیگرانی است که در این سریال به ایفای نقش می پردازد. سریال آشوب قرار بود اسفند سال گذشته مقابل دوربین برود که به دلیل مهیا نبودن شرایط تولید، کار به سال 96 رسید. سریال در دو فصل 25 قسمتی تولید می شود که ممکن است به 4 فصل و 100 قسمت هم برسد.

سریال آشوب با مضمون دفاع مقدس به زودی به تلویزیون می آید

داستان فصل اول از سال 58- 59 در خرمشهر روایت می شود که گروه برای ضبط سکانس های مربوط به فصل اول در آبادان و خرمشهر حضور داشتند و حدود 6 ماه تصویربرداری به طول می انجامد. شهرک غزالی، شهرک سینمایی دفاع مقدس و چند لوکیشن در تهران دیگر لوکیشن های این مجموعه هستند. طرح اولیه فیلمنامه توسط هوشنگ فلاح به نگارش درآمده و علی دلگشایی و احسان فکا نویسنده های این مجموعه هستند که این روزها در حال نگارش فصل دوم آن هستند.

سریال آشوب

تصویری از بازیگران سریال آشوب

بازیگران سریال آشوب :عباس غزالی، فرزین محدث، اسماعیل موحدی و مالک سراج مقابل دوربین هستند که لوکیشن بیمارستان جنگی را در بوستان ولایت بازسازی کرده اند. بعد از حدود دو ماه که در این لوکیشن مستقر هستند، به شهرک سینمایی غزالی خواهند رفت.

داستان سریال آشوب : داستان مجموعه تلویزیونی آشوب قصه ای عاشقانه را بعد از انقلاب و همزمان با آغاز جنگ تحمیلی روایت می کند. قصه عاشقانه ای بین یک جاسوس عراقی و یک پرستار که در فصل اول تا زمان جنگ و سقوط خرمشهر روایت می شود و در فصل دوم که طراحی قصه توسط علی دلگشایی و سلمان فرخنده و احسان فکا صورت گرفته تا آزادی خرمشهر ادامه دارد.

سریال آشوب

عباس غزالی در نمایی از سریال آشوب

عوامل تولید سریال آشوب : کارگردان:امیر پور وزیری، تهیه کننده:مهدی همایونفر، نویسندگان:علی دلگشایی و احسان فکا، مدیرتصویربرداری:آرش خلاقدوست، طراح گریم:کامران خلج، صدابردار:روحالله جعفر بیگلو، مدیرتولید:مجید معدنی، جانشین تولید و مدیرتدارکات:سید مقصود میرهاشمی، طراح صحنه:حمید شهیری، طراح لباس:مژگان عیوضی،بازیگران:عباس غزالی، سیاوش طهمورث، محمود پاک نیت، پروانه معصومی، سلمان فرخنده، مالک سراج، شیوا ابراهیمی، محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج.

سریال آشوب

محمود پاک نیت در سریال آشوب

نقش متفاوت عباس غزالی در سریال آشوب + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی