عروسک باربی
شرکت باربی جدیدترین عروسک خود را به شکل آیریس آپفل پیرترین مدلینگ جهان ساخته است.

پیرترین مدل جهان الگوی عروسک باربی

هر کسی که کمترین آشنایی با دنیای مد داشته باشد حتما آیریس آپفل را می شناسد. آیریس آپفل 97 سال دارد و یکی از چهره های معروف در دنیای مد است که در عمر طولانی خود کار تجارت مد و طراحی داخلی را انجام داده است. آیریس آپفل اگرچه طراح لباس نبوده است اما از استایلیست ها و آیکن های مد شناخته شده جهان است که سلیقه خاص و جمع آوری مجموعه های باارزش در حیطه مد از نقاط قوت بارز او بوده است.

آیریس آپفل متولد 29 اوت 1921 در نیویورک، یک کارآفرین آمریکایی، طراح داخلی و آیکون مد است. آیریس 97 ساله، با استایل متفاوت خود همیشه مورد توجه علاقمندان به مد بوده و هست. شهرت او به جایی رسیده که توجه شرکت عروسک سازی باربی را نیز به خودش جلب کرده است.

عروسک باربی

مدل مشهور الگوی عروسک باربی

او استایل شخصی خاص و جذابی هم دارد که با وجود 95 سال سن او را به مرکز توجه رسانه ها تبدیل کرده است. تجربه زیاد آیریس باعث شده است که توصیه ها، ایده ها و سخنان مفید و باارزشی در زمینه استایل داشته باشد.
شرکت باربی، برای ساخت جدیدترین عروسک خود، این مدل مشهور را الگو قرار داد و عروسکی مشابه با او را ساخته است.
رونمایی از این عروسک توسط آپفل و در صفحه اینستاگرامش صورت گرفت. این عروسک یک کت و شلوار گلدوزی شده از برند گوچی، چند گردنبد بزرگ، دستبندهای رنگی و اکسسوری مورد علاقه آیریس که عینک گرد بزرگ است، به تن دارد.
 آیریس آپفل با سبک خاص لباس پوشیدن خود توانست مدل مشهورترین شرکت عروسک سازی جهان شود. اگر چه باربی چین و چروک های صورت آیریس را ندارد اما به خوبی توانسته سن بالای او را نشان دهد.
عروسک باربی

ساخت عروسک باربی آیریس آپفل

البته شرکت باربی به مناسب روز زن، از زن های تاثیرگذار دیگری در جهان، مانند فریدا کالو یا اشلی گراهام، نیز الگو گرفت و عروسک مشابه آنها را روانه بازار کرد. این بار هم نوبت مسن ترین مدل دنیای مد و فشن بود.متاسفانه عروسک آیریس آپفل برای فروش نمی باشد و تنها بهانه ای برای معرفی این ستاره و قدردانی از او در دنیای مد و فشن تولید شده است.
 
عروسک باربی

آیریس آپفل پیرترین مدل جهان

آیریس می گوید:«چرا تا زمانی که ما می توانیم خودمان باشیم، باید از دیگران تقلید کنیم. امروزه گزینه های زیادی پیش رویمان است که می توانیم از آنها ایده بگیریم اما باید در این راه خلاقیت به خرج دهیم. به نظر من اگر به خود و نظراتمان احترام بگذاریم و به دنبال آنچه بدان علاقه داریم برویم، جهان بهتری را خواهیم ساخت. از مغزتان کمک بگیرید، به فکر دیگران باشید، سپس به خودتان در آینه نگاه کنید و با اعتماد به نفس پیش روید.
 2013 توسط گاردین به عنوان یکی از پنجاه زن شیک پوش بالای پنجاه سال جهان انتخاب شد. آیریس چندین جایزه جهانی و بین المللی دریافت کرده است که مهم ترین آن ها جایزه اتحاد زنان سازمان ملل در سال 2016 بوده است. همسر آیریس در سال 2015 در 101 سالگی درگذشت اما خود او هرچند فرزندی ندارد اما همچنان شاد و سرحال و کاملا شیک به زندگی و فعالیت خود ادامه می دهد

عروسک جدید باربی شبیه مدلینگ 97 ساله! + عکس

4.417
این مطلب مفید بود ؟152
برگرفته از برترین ها - مجله قرمز -/ح
برچسب : مدلینگ
وبگردی