عصبانی نیستم

عصبانی نیستم بالاخره به اکران رسید + تصاویر

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1397کد مطلب : 67145زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوید محمدزاده صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر قطعی اکران فیلم سینمایی عصبانی نیستم از 12 اردیبهشت ماه به روز کرد.

اکران عصبانی نیستم قطعی شد

آذرماه سال گذشته بود که زمزمه هایی از اکران فیلم سینمایی عصبانی نیستم ساخته رضا درمیشیان به گوش میرسید و قرار بود تا یک هفته آینده از انتشار آن خبر تکلیف اکران عصبانی نیستم مشخص شود اما باز هم خبری از اکران فیلم رضا درمیشیان نشد .

رضا درمیشیان که عصبانی نیستم را در سال 92 جلوی دوربین برده بود بعد از گذشت چیزی حدود چهار سال هنوز فیلمش به اکران نرسیده و طبق خبرهای منتشر شده گویا اکران عصبانی نیستم در 12 اردیبهشت ماه قطعی شده است.

اکران قطعی عصبانی نیستم از 12 اردیبهشت

نوید محمدزاده و رضا درمیشیان بازیگر و کارگردان عصبانی نیستم با انتشار تیزر این فیلم سینمایی در اینستاگرامشان خبرهای تازه ای از اکران فیلم سینمایی عصبانی نیستم در اختیار ما قرار دادند.

نوید محمدزاده و باران کوثری

باران کوثری و نوید محمدزاده در عصبانی نیستم

در پست منتشر شده توسط نوید محمدزاده و رضا درمیشیان زمان اکران قطعی فیلم سینمایی عصبانی نیستم 12 اردیبهشت اعلام شده است و در این تیزر آمده است :بنابراعلام شورای صنفی نمایش قرارداد اکران عصبانی نیستم فیلمی از رضا درمیشیان ثبت شد . 12 اردیبهشت 97 به سرگروهی سینما ایران....

باران کوثری

باران کوثری در عصبانی نیستم

عصبانی نیستم داستان نوید با بازی متفاوت نوید محمدزاده، دانشجوی ستاره دار و اخراجی است که برای فراهم آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی اخلاقی های جامعه با خود تمرین می کند تا عصبانی نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه اش ستاره با بازی باران کوثری را از دست ندهد.

نوید محمدزاده و باران کوثری

باران کوثری و نوید محمدزاده در عصبانی نیستم

نوید محمدزاده، باران کوثری، رضا بهبودی، میلاد رحیمی، امیررضا میرآقا، میثاق زارع، رضا کولقانی و محمد کارت بازیگران فیلم سینمایی هستند.

نوید محمدزاده و باران کوثری

باران کوثری و نوید محمدزاده در نمایی از عصبانی نیستم

عوامل ساخت فیلم عصبانی نیستم عبارتند از :نویسنده:رضا درمیشیان، طراح صحنه و لباس:باران کوثری، مدیرتولید:مهدی بدرلو، فیلمبردار:علی اظهریف، صدابردار:نظام الدین کیایی ، طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی ، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:پدرام علیزاده ، منشی صحنه :سیما مبارک شاهی ، دستیار اول فیلمبردار:منصورظهوری ، عکس:محمد بدرلو ، مدیر تدارکات:علیرضا همت عبیری ، دستیار دوم فیلم بردار:محمدرضا رسولی ، مجری گریم:نوید میرکیانی ، دستیار صدا:حسام مژدهی نیا ، دستیاران صحنه و لباس:سمانه حسینی، داود ونداده، علیرضا خلفی ، گروه تدارکات:آرش نوری

 نوید محمدزاده و باران کوثری

رضا درمیشیان ، باران کوثری و نوید محمدزاده در عصبانی نیستم

 نوید محمدزاده و باران کوثری

باران کوثری و نوید محمدزاده در فیلم سینمایی عصبانی نیستم

زمان اکران فیلم عصبانی نیستم در سال 97 مشخص شد

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی