فقیهه سلطانی

خبر بارداری فقیهه سلطانی تا ماجرای ازدواجش در دورهمی

تاریخ انتشار : 26 آذر 1395کد مطلب : 41112تعداد نظرات : 1 نظر
فقیهه سلطانی میهمان شب گذشته برنامه دورهمی بود . خانم بازیگر به عنوان همسر یک فوتبالیست پیشنهادی به مهران مدیری مجری این برنامه داد.

گفتگوی جالب و خواندنی مهران مدیری با فقیهه سلطانی در برنامه دورهمی

 فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته میهمان اول برنامه دورهمی بود و در گفتگوی صمیمی که با مهران مدیری انجام داد از بارداری ، ماجرای آشنایی و ازدواجش با آقای فوتبالیست گفت.

 شب گذشته عیدانه برنامه تلویزیونی «دورهمی» با میزبانی از نیما مسیحا خواننده پاپ کشور و فقیهه سلطانی بازیگر تئاتر و تلویزیون به روی آنتن شبکه نسیم رفت. 
مهران مدیری مجری و کارگردان این برنامه تلویزیونی در ابتدا با بیان تعریفی ازفروتنی و تواضع به عنوان اولین مهمان از فقیهه سلطانی بازیگر فیلم سینمایی «معجزه خنده» برای حضور به روی صحنه «دورهمی» دعوت کرد.
 
فقیهه سلطانی

عکس فقیهه سلطانی و مهران مدیری در برنامه دورهمی

فقیهه سلطانی پس از سلام و ابراز خوشحالی به خاطر حضورش در برنامه «دورهمی»، با اشاره به تغییرات ظاهری از بارداری خود داد. سپس در جواب به پاسخ مدیری درخصوص عجول بودنش گفت:من آدم عجولی نیستم اما اتلاف وقت را درک نمیکنم و در هرکاری باید زود به نتیجه برسم.
  
وی در ادامه با بیان اینکه پیشنهادهای بازیگری به دور کلیشه افتاده است، پیرامون پایین بودن فعالیتش در سینما اظهار داشت:بعد از همکاری در فیلم سینمایی «معجزه خنده» وارد هر دفتر فیلم سازی که می شدم، همه من را با همان نقش دختر دیوانه می خواستند و متاسفانه دچار درد کلیشه شدم. به گفته استادم گلاب آدینه کمی از دنیای بازیگری در سینما فاصله گرفتم و الان تمام پتانسیلم را به روی کارگردانی تئاتر متمرکز کرده ام و یک نمایشنامه دارم که خوشحالم می شوم شما آن را بازی کنید.
 

فقیهه سلطانی چند سال دارد؟

بازیگر مجموعه تلویزیونی «آهوی ماه نهم» با اشاره به اینکه متولد 1353 است، درخصوص پنهان کردن سن هنرمندان عنوان کرد:به دوستان بازیگر حق میدهم که سن خودشان را بیان نکنند. متاسفانه در سینمای ما وقتی از سن بازیگر مطلع شوند، رنج سنی نقش ها را تغییر می دهند و در انتخاب شخصیت ها محدودشان می کنند.
 

ماجرای آشنایی و ازدواج فقیهه سلطانی با همسر فوتبالیستش

سلطانی درباره زندگی مشترک خود با همسرش گفت:برای اولین بار در یکی از خیریه هایی که با دوستم می رفتم، یک مرد متحیر به من نگاه می کرد. بعد از یک سال و نیم با او که یک فوتبالیست است، ازدواج کردم. قبلا اصلا فوتبالی نبودم، اما پس از این ازدواج دیگر با علاقه فوتبال را دنبال می کنم.

همسر فقیهه سلطانی جلال امیدیان متولد 1357 و بازیکن اسبق فوتبال اصفهان است.وی در جدیدترین گفتگوی خود در برنامه خوبی از خودتونه اعلام کرد کارت مربیگری ام را گرفته ام . در اصفهان تنیس هم کار می کنم . دو سال کنار آقای فرهاد کاظمی بودم و اگر خدا بخواهد امسال نیز تیم خواهم داشت.

فقیهه سلطانی

عکس فقیهه سلطانی و همسر فوتبالیستش جلال امیدیان

 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «تبریز در مه» افزود:سینما کمی بی رحم است و تا روابط خانوادگی و دوستی نداشته باشید، نمی توانید کار کنید و من ترجیح می دهم که قدر و اندازه خودم را نگاه دارم و به این شکل کار نکنم.
فقیهه سلطانی

عکس فقیهه سلطانی در کنار مهران مدیری

 سلطانی در پایان گفتگوی خود با مدیری از اولین و عجیب ترین بازی خود در فیلم سینمایی «معجزه خنده» گفت و خط قرمز خود را برهم زدن شرافت زندگی انسانی بیان و یک تابلو از عکس های خودش را به موزه «دورهمی» اهدا کرد.
 

بارداری فقیهه سلطانی و نوشته زیبای خانم بازیگر برای دخترش گندم

 فقیه سلطانی با انتشار عکس زیر نوشت :هزاران درود...

اینم عکس یادگاری من و گندم کوچولو 

عکس بارداری فقیهه سلطانی

عکس بارداری فقیهه سلطانی قبل از به دنیا آمدن دخترش گندم

فقیهه سلطانی در ابتدای صحبت هایش به عنوان میهمان برنامه دورهمی شبکه نسیم از تغییرات ظاهری اش به دلیل بارداری خود گفت .

خبر بارداری فقیهه سلطانی تا ماجرای ازدواجش در دورهمی

3.879
این مطلب مفید بود ؟6019
منبع : نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
سمیرا1395-09-27
سلام خانوم سلطانی واقعا گفتگوتون دربرنامه ی دورهمی خیلی خوب بودخیلی دوستون دارم
20
وبگردی