جکی شروف

ستاره سینمای هند بازیگر فیلم دختر شیطان شد + عکس

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1396کد مطلب : 63878زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم دختر شیطان ساخته قربان محمدپور با بازی جکی شروف بازیگر مشهور سینمای هند به زودی جلوی دوربین میرود.

جکی شروف بازیگر فیلم دختر شیطان شد

قربان محمدپور کارگردان سینمای کشورمان که تجربه موفقی چون سلام بمبئی را در کارنامه هنری خود دارد این روزها مشغول ساخت فصل دوم این فیلم سینمایی است. سلام بمبئی 2 با عنوان دختر شیطان با حضور یک بازیگر سرشناس هندی کلید خورد.

جکی شروف بازیگر سینمای هند یکی از نقش های اصلی فیلم دختر شیطان را بازی می کند.

جکی شروف

فیلم دختر شیطان با حضور بازیگر مشهور هندی

در پرونده کاری جکی شروف بیش از 300 فیلم به چشم می خورد.

بر اساس قرارداد منعقد شده با جکی شروف، قرار است وی در زمان اکران فیلم به ایران سفر کند. دختر شیطان به نویسندگی و کارگردانی قربان محمدپور هفته اول اسفند در بالیوود کلید می خورد.

قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی دختر شیطان در یک گفتگو درباره بازیگران و داستان فیلم دختر شیطان گفت :عوامل ایرانی پشت دوربین تا حدودی مشخص شده است و قرار است 2 بازیگر اصلی مرد ایرانی نیز در این فیلم حضور داشته باشند. البته تاکید می کنم که قرار نیست مانند «سلام بمبئی1» از بازیگر-خواننده استفاده کنیم و بی شک دو هنرمند مرد ایرانی این پروژه از بازیگران شناخته شده مرد سینمای ایران هستند و با توجه به اینکه تمام این پروژه در هندوستان جلوی دوربین می رود از موسیقی هندی استفاده می کنیم و فیلم سینمایی «سلام بمبئی1» 12 آگوست در هندوستان رونمایی می شود و زمان اکران آن 26 آگوست در نظر گرفته شده است.

فیلم سلام بمبئی

محمدرضا گلزار و دیا میرزا در سلام بمبئی 2

دختر شیطان داستان یکی از بچه های ابلیس است که می خواهد توبه کند و شرط پذیرش توبه اش آن است که به یک آدم بی گناه سجده کند. دختر شیطان وارد زمین می شود و به دنبال یک آدم بی گناه می گردد.

جکی شروف بازیگر فیلم دختر شیطان ساخته قربان محمدپور

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از خبرگزاری مهر _ سینما پرس/ م.ف
وبگردی