فیلم سینمایی ترانه

فیلم سینمایی ترانه به نمایش خانگی آمد

تاریخ انتشار : 16 تیر 1398کد مطلب : 3541زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی ترانه با بازی الهه حصاری ، اندیشه فولادوند و بابک انصاری در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

پخش فیلم سینمایی ترانه در نمایش خانگی

فیلم سینمایی ترانه به کارگردانی مهدی صاحبی و تهیه کنندگی محمدتقی انصاری با بازی بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

این ساخته مهدی صاحبی که سال 96 ساخته شد و بهمن ماه سال گذشته در سینماهای کشور اکران شد از امروز 16 تیرماه 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

مروری بر داستان و بازیگران فیلم سینمایی ترانه

به بهانه توزیع فیلم سینمایی ترانه در شبکه نمایش خانگی مروری بر داستان ، بازیگران و تصاویری از بازیگران این فیلم سینمایی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

فیلم سینمایی ترانه

توزیع فیلم سینمایی ترانه در نمایش خانگی

اگر موفق به تماشای فیلم سینمایی ترانه در سینما نشدید میتوانید از امروز به تماشای این فیلم سینمایی در شبکه نمایش خانگی و در خانه هایتان بنشینید.

الهه حصاری و بابک انصاری

بازی الهه حصاری و بابک انصاری در فیلم سینمایی ترانه

داستان فیلم سینمایی ترانه : ترانه داستانی از زندگی یک دختر است که کانون از هم پاشیده خانواده اش او را به سمت و سویی غلط هدایت میکند و پا در عرصه مدلینگ یک شرکت غیرمعتبر میگذارد.

مریم معصومی

گریم مریم معصومی در فیلم سینمایی ترانه

بازیگران فیلم سینمایی ترانه : بازیگرانی چون الهه حصاری، اندیشه فولادوند، امیر رضا دلاوری، مریم معصومی، بابک انصاری، نازنین فراهانی، سیاوش چراغی پور ، حدیث مدنی، ایران مسعودی، آیدا تبیانیان، نسیم مسلمی، مهناز کرباسچیان، میترا شاکری و ریحانه محمدنژاد در فیلم سینمایی ترانه به ایفای نقش می پردازند.

الهه حصاری

بازی الهه حصاری در فیلم سینمایی ترانه

عوامل ساخت فیلم سینمایی ترانه عبارتند از : نویسنده و کارگردان:مهدی صاحبی ، تهیه کننده:محمدتقی انصاری ،مشاور کارگردان:مهدی صباغ زاده. مدیرتولید:هاشم علی اکبری. دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:بهرنگ حجازی. طراحی و ترکیب صدا:سیدعلیرضا علویان. صدابردار و صداگذار:احمد صالحی . طراح صحنه و لباس:سامیتا بیگلو. طراح گریم :حسین اردستانی. موسیقی:آرش بادپا. فیلم برداری:حمید رحیم زاده. تدوین:حسین مرشد. سرمایه گذار:حسن بیرانوند.

فیلم سینمایی ترانه با الهه حصاری و مریم معصومی در نمایش خانگی

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : نمایش خانگی
وبگردی