میترا حجار
فیلم سینمایی دعوتنامه به تهیه کنندگی و کارگردانی مهرداد فرید با بازی میترا حجار و شقایق فراهانی به زودی در سینماهای کشور اکران میشود.

فیلم سینمایی دعوتنامه به اکران نزدیک میشود

فیلم سینمایی دعوتنامه به تهیه کنندگی و کارگردانی مهرداد فرید یکی از پرحاشیه ترین فیلم های تاریخ سینما بود که یکسال از ساخت آن میگذرد. صفحه رسمی فیلم سینمایی دعوتنامه با انتشار تصاویری از این فیلم سینمایی از اکران آن به زودی خبر داد.

میترا حجار

اکران فیلم سینمایی دعوتنامه با بازی میترا حجار

فیلم سینمایی دعوتنامه محصول سال 1395، تاکنون اکران عمومی نشده و قرار است پس از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اکران شود. این فیلم پس از نمایش در سی و پنجمین جشنواره فجر با حواشی زیادی روبرو شد.

شهاب شادابی

سحر کریمی و شهاب شادابی در فیلم سینمایی دعوتنامه

فیلم سینمایی دعوتنامه یک درام اجتماعی و فیلمنامه آن توسط مهرداد فرید و حمید چمنی به نگارش درآمده است. این فیلم داستان زندگی یک جیب بر را روایت می کند که از روش جیب بری از زائران حرم امام رضا(ع) امورات خود را می گذراند. بعد از گذشت چندی با رخ دادن اتفاقی وی از کار خود پشیمان شده و مسیر زندگی اش به طور کامل تغییر می کند و… .

شقایق فراهانی و میترا حجار

حمیدرضا آذرنگ ، شقایق فراهانی و میترا حجار در فیلم سینمایی دعوتنامه

بازیگران فیلم سینمایی دعوتنامه عبارتند از میترا حجار، شقایق فراهانی، حمیدرضا آذرنگ، شهاب شادابی، بهزاد جعفری، سامان صفاری، منظر لشگری و با معرفی غزل فرید و سحر کریمی.

حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ و میترا حجار در فیلم سینمایی دعوتنامه

عوامل فیلم سینمایی دعوتنامه عبارتند از:کارگردان:مهرداد فرید، نویسندگان:مهرداد فرید، حمید چمنی، مدیر فیلمبرداری:بایرام فضلی، فیلمبردار:مرتضی خان محمد، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان:علی تهرانی، دستیار دوم کارگردان:جعفر نامنی، دستیار تهیه و مدیر امور مالی:پویا فرید، منشی صحنه:غزل فرید، طراح صحنه و لباس:آبتین برقی، طراح گریم:علیرضا جوادپور، مدیر تولید:حسین بشگرد، مدیر تدارکات:رضا بداقی، تدوین:مهرداد فرید، موسیقی:فرهاد غیاثی، صدابردار همزمان:وحید مقدسی، جلوه های ویژه کامپیوتری:محمد استاد، صداگذاری، میکس و ترکیب صدا:حسین قورچیان، عکاس:مهدی حیدری، تهیه کننده:مهرداد فرید.

مهرداد فرید

مهرداد فرید کارگردان فیلم سینمایی دعوتنامه

مهرداد فرید کارگردان ، تهیه کننده و نویسنده کشورمان است که سابقه درخشانی در سینما دارد. مهرداد فرید کارگردانی آثاری چون :دعوتنامه (1395) ، بی تابی بیتا (1390) ، زن ها شگفت انگیزند (1389) ، از ما بهتران (1387 ) ، همخانه (1386) و آرامش در میان مردگان (1384) را برعهده داشته است. علاوه بر این مهرداد فرید تهیه کنندگی فیلم سینمایی جن زیبا با بازی نورگل یشیلچای را نیز برعهده داشته است.

تصاویری از فیلم سینمایی دعوتنامه

میترا حجار و حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ و میترا حجار در فیلم سینمایی دعوتنامه

میترا حجار و شقایق فراهانی

شقایق فراهانی و میترا حجار در فیلم سینمایی دعوتنامه

سحر کریمی

سحر کریمی در فیلم سینمایی دعوتنامه

شهاب شادابی و سحر کریمی

سحر کریمی و شهاب شادابی در فیلم سینمایی دعوتنامه

حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ در فیلم سینمایی دعوتنامه

حمیدرضا آذرنگ و میترا حجار

حمیدرضا آذرنگ و میترا حجار در فیلم سینمایی دعوتنامه

 

فیلم سینمایی دعوتنامه به زودی در سینماهای کشور+تصاویر

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی