نمناک سرگرمیگوناگون اتفاق دردناک در نسخه جدید بازی قارچ خور + فیلم
سوپر ماریو ، برادر سوپر ماریو
قارچ خور یا سوپرماریو از محبوبترین بازی های جوان های امروزی است اما در نسخه جدید آن برای لوئیجی برادر سوپرماریو اتفاق ناخوشایندی می افتد که طرفدارانش را بشدت ناراحت کرده است.

اتفاق ناراحت کننده برای شخصیت محبوب بازی قارچ خور!

سوپرماریو یا همان قارچ خور یکی از شخصیت های کارتونی است که تمام جوان های امروزی با آن خاطره دارند و حتی بازی آن گرچه مدت هاست منتشر شدهاست اما این روزها کودکان و جوانان بسیاری هستند که بازی قارچ خور را در پلتفرم های مختلف بازی می نمایند.

لوئیجی برادر قارچ خور

لوئیجی برادر قارچ خور 

قارچ خور یکی از بازی های ویدیویی است که در سال 1985 توسط شرکت ژاپنی نینتندو برای کنسول های ان.ای.اس منتشر شد که در آن این شخصیت انیمیشنی برای خوردن قارچ ها و سکه ها در بازی می شتابد تا بتواند "پرنسس پیچ" را از دست دشمنان نجات دهد.بازی سوپر ماریو یا قارچ خور موفق به فروش بیش از 40 میلیون نسخه از این بازی محبوب شده اند.

مرگ لوئیجی

مرگ برادر قارچ خور در نسخه جدید بازی سوپر ماریو

این بازی محبوب ابتدا در ژاپن و آمریکای شمالی منتشر شد که بعدها در آسیا و استرالیا نیز عرضه شد.اما در جدیدترین تریلر Super Mario Smash Bros که برای پلتفرم نینتندو عرضه خواهد شد،برادر سوپر ماریو به نام لوئیجی توسط غول اسکلتی کشته می شود.

پس از انتشار این تریلر،اینک صفحات مجازی از ویدیو تریلر بازی نسخه جدید Super Mario Smash Bros پر شده است و آنها از اینکه شرکت نینتندو به عمر برادر لوئیجی پایان داده اند،ناراحت هستند و واکنش های زیادی نسبت به این تریلر جدید که توسط شرکت نینتندو منتشر شده،کردند.

مرگ برادر سوپر ماریو

کشته شدن لوئیجی قارچ خور در ورژن جدید

اینک کاربران زیادی در انتظار نسخه جدید Super Mario Smash Bros که به نام Super Smash Bros Ultimate خواهد بود، هستند که طبق گفته شرکت نینتندو در ماه دسامبر سال جاری منتشر خواهد شد و کاربران می توانند آنرا تهیه نمایند

 

ویدیو تریلر کشته شدن لوئیجی برادر سوپر ماریو ؛

مرگ یکی از محبوب های بازی قارچ خور! + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف