لیونل مسی

مبلغ فسخ قرارداد لیونل مسی لو رفت

تاریخ انتشار : 5 بهمن 1397کد مطلب : 55606زمان مطالعه : 2 دقیقه
باشگاه بارسلونا مبلغ فسخ هنگفتی را در تازه ترین قرارداد خود با لیونل مسی گنجاند.

مبلغ فسخ هنگفت برای لیونل مسی

ایرنا: باشگاه بارسلونا پس از درس هایی که از داستان انتقال «نیمار» به پاری سن ژرمن آموخت، برای جلوگیری از تکرار آن در مورد «لیونل مسی»، مبلغ فسخ هنگفتی را در تازه ترین قرارداد جادوگر آرژانتینی خود گنجاند. 

نشریه فورفورتو در مطلبی نوشت:گزارش های منتشر شده مبنی بر جدایی احتمالی «لیونل مسی» از بارسلونا در پایان فصل گذشته لالیگا، دلواپسی هایی به همراه داشت چرا که قرارداد وی تا پایان آن فصل به پایان می رسید اما آبی اناری ها موفق شدند تا ضمن تمدید قرارداد جادوگر آرژانتینی، بند فسخ هنگفتی را در قرارداد وی بگنجانند.

لیونل مسی

فسخ قرارداد لیونل مسی

مبلغ فسخ قرارداد مسی در آخرین توافقی که وی با کاتالان ها به امضا رسانده، مبلغ سرسام آور 700 میلیون یورو بوده است؛ مبلغی که پس از «کریستیانو رونالدو» رقیب سنتی مسی که از مبلغ فسخ 1 میلیارد یورو در رئال مادرید بهره مند بود، در جایگاه دوم قرار دارد. 

نکته جالب توجه این است که مبلغ فسخ «کریم بنزما» هم تیمی پیشین رونالدو در رئال هم یک میلیارد یورو بوده و ایسکو و مارکو آسنسیو دیگر بازیکنان این تیم، مبلغ فسخی مشابه مسی داشتند. 

آبی اناری ها پس از درس هایی که از فروش نیمار به پاری سن ژرمن آموختند، برای گنجاندن مبلغ فسخی هنگفت در قرارداد اعجوبه آرژانتینی خود هیچ تعللی نکردند. 

پس از اینکه باشگاه پاریسی عزم خود را برای پرداخت تمام و کمال مبلغ فسخ قرارداد ستاره برزیلی پیشین بارسا جزم کرد؛ کاتالان ها کاملا بی دفاع ماندند و برای جلوگیری از تکرار چنین اتفاقی در مورد برترین بازیکن تمام دوران ها، مشتاقانه قرارداد مسی را تمدید و آن را محکم کاری کردند. 

مسی با وجود بالا رفتن سن، همچنان در ایده آل ترین فرم خود به سر می برد و تا اینجای فصل در 24 بازی، 25 گل به نام خود ثبت کرده و 15 پاس گل برای هم تیمی هایش فراهم کرده و نقش اصلی صدرنشینی تیمش در لالیگا محسوب می شود.

انتهای پیام/م

بارسلونا مبلغ فسخ قرارداد لیونل مسی را مشخص کرد

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
برچسب :
وبگردی