پژمان جمشیدی

مادر پژمان جمشیدی در آرزوی ازدواج پسرش

تاریخ انتشار : 18 آبان 1392کد مطلب : 4837زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روزها که همه جا حرف از سریال پژمان و بازی خوب پژمان جمشیدی در این سریال است. شما را به خواندن گفتگویی خواندنی با مادر پژمان جمشیدی دعوت میکنیم.

خانم جمشیدی پسرتان 36 ساله است و هنوز ازدواج نکرده. نگران نیستید؟
معلومه که مثل هر مادر دیگری آرزوی ازدواج و سر و سامان گرفتن بچه هایم را دارم. خدا را شکر پسر بزرگم و دخترم ازدواج کرده اند و زندگی خوبی دارند. فقط پژمان مانده که اگر ازدواج کند دیگر خیالم تا حدود زیادی از بابت زندگی و آینده بچه هایم راحت می شود. خیلی دلنگران این مسئله هستم و خیلی به آن فکر می کنم. آرزویم ازدواج پژمان است.

این آرزو را با پسرتان در میان می گذارید؟
بله، همیشه به او گفته ام و می داند.

خب چه دلیلی برای ازدواج نکردن می آورد؟
والا می گوید من فعلا اینطوری راحت تر هستم. الان نمی خواهم ولی حتما در آینده ازدواج می کنم. می گوید زمان می خواهم.

دوست دارید عروس آینده تان چه ویژگی هایی داشته باشد؟
دوست دارم مثل من و پدرش فرهنگی یا از خانواده ای فرهنگی باشد چون به تجربه دیدم فرهنگی ها فرزندان موفقی دارند. خیلی برای مان مهم است که دنبال ظاهر و پول و این چیزها نباشد. دوست دارم از یک خانواده معمولی و اصیل باشد. درس خوانده باشد و کار کند چون به نظرم برای شخصیت یک دختر خانم امروزی مهم است که کار کند و از وقتش استفاده مثبت ببرد. یک مادر چه آرزویی دارد جز اینکه بچه هایش با آدم هایی زیر یک سقف بروند که خوشبخت شان کند.

گفتید 2 فرزند دیگرتان ازدواج کرده اند از انتخاب های آنها راضی هستید؟
بله، صد درصد راضی هستم و برای آنها هم همین ملاک ها را داشتم. برایم مهم بود چه داماد و چه عروسم از خانواده ای اصیل و بافرهنگ و آدم های ساده و نجیب و درستی باشند.

پسر بزرگ تان چه کار می کند؟
هومن 2 سال از پژمان بزرگ تر است و دانشگاه شریف درس خوانده الان هم با زن و بچه اش کانادا زندگی می کنند. او هم در حوزه ورزش کار می کند.

دخترتان شاغل است؟
دخترم شاغل بود اما الان چون باردار است کار نمی کند. او ادبیات خوانده.

پژمان با شما زندگی می کند؟
نه. ما کرج هستیم و پژمان تهران خانه دارد.

چه کسانی را می شناسید که از بابت دوستی آنها با پژمان خوشحالید و فکر می کنید روزی در ازدواج او تاثیر مثبت می گذارند؟
خدا را شکر همه دوستان پژمان خوب هستند و دوست داشتنی و اینقدر هم زیاد هستند که من شاید الان خیلی حضور ذهن نداشته باشم اما پیمان قاسم خانی و همسرشان، بهاره رهنما، همین طور مهراب، برادر پیمان، و همسرشان شقایق دهقان را خیلی دوست دارم و خوشحالم که پژمان با آنها رفت وآمد دارد. ان شاءالله پژمان هم مثل آنها زندگی زناشویی خوبی داشته باشد.

مادر پژمان جمشیدی در آرزوی ازدواج پسرش

4.6179
این مطلب مفید بود ؟16514
برگرفته از namehnews.ir
وبگردی