ماشین شاسی بلند

گران قیمت ترین ماشین شاسی بلند جهان + عکس

کد مطلب : 66226زمان مطالعه : 2 دقیقه
گران قیمت ترین ماشین شاسی بلند دنیا با نام Karlmann King توسط چینی ها ساخته شده که قیمت پایه آن 2 میلیون دلار میباشد.

قیمت گران ترین ماشین دنیا

چینی ها گران قیمت ترین ماشین شاسی بلند جهان را با قیمت 3.8 میلیون دلار طراحی کرده اند این اتومبیل دارای تمامی آپشن ها از جمله از تلویزیون بزرگ یخچال فریزر، دستگاه قهوه ساز و تبلت های تاشو میباشد.

رولزرویس به زودی اولین خودروی شاسی بلند خود را با نام کالین وارد بازار خواهد کرد. شاید فکر کنید که این خودرو لوکس ترین خودروی شاسی بلند جهان خواهد بود اما حالا در اینجا می خواهیم شما را به خودرویی با نام Karlmann King آشنا کنیم.

Karlmann King گران ترین ماشین

Karlmann King گران ترین ماشین شاسی بلند دنیا

این خودرو توسط یک شرکت چینی به نام IAT طراحی شده است. از نامگذاری آن که به معنای پادشاه است نیز مشخص است این خودرو اتومبیلی متفاوت با هر خودروی دیگری است.
 
خاص بودن این خودرو را از قیمت آن نیز می توان فهمید چون قیمت پایه این خودرو 2 میلیون دلار است و در صورتی که بخواهید بدنه ضد گلوله و تمامی آپشن های قابل سفارش را به همراه این خودرو داشته باشید باید 3.8میلیون دلار بپردازید.
کابین Karlmann King

عکس گران ترین ماشین

در طراحی بدنه Karlmann King از جت های جنگنده رادار گریز الهام گرفته شده است. ابعاد این خودرو نیز بسیار بزرگ است چون Karlmann King بر روی پلت فرم فورد F-550 ساخته شده است.
زیر کاپوت این خودرو شاهد استفاده از پیشرانه 10 سیلندر فورد هستیم که 6.8 لیتر حجم دارد و می تواند قدرتی در حدود 400 اسب بخار را تولید کند.
این قدرت برای خودروی با وزن 6 تن و عرض 2.5 متر کم باشد اما Karlmann King اصلاً خودروی کندی نیست و با وجود اینکه از نظر وزنی همانند کامیون ها است می تواند به حداکثر سرعت 140 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. البته این سرعت برای خودروهای شاسی بلند سرعت بالایی نیست و در میان شاسی بلندها اتومبیل کندی به حساب می آید.
اس یو وی

 گران قیمت ترین اس یووی

در داخل کابین خودرو نیز هر چیزی را که فکرش را بکنید از نورپردازی داخلی، تلویزیون بزرگ یخچال فریزر، دستگاه قهوه ساز و تبلت های تاشو را می توان مشاهده کرد. اصلی ترین دلیلی که شما را برای خرید این خودرو متفاوت خواهد کرد ظاهر بسیار خاص آن است که شبیه هیچ خودروی دیگری نیست.
خریداران Karlmann King همچنین می توانند نسخه 6 نفره و 6 در این خودرو را نیز می توانند سفارش دهند. کمپانی IAT قرار است تا تنها 9 دستگاه از این خودرو را به تولید برساند. در انتها می توانید گالری تصاویر Karlmann King را مشاهده کنید.

گران قیمت ترین ماشین شاسی بلند جهان + عکس

4.297
این مطلب مفید بود ؟8215
برگرفته از خودروبانک / ک
وبگردی