ماهی مرموز
پسر جوان به همراه معلم خود برای صید ماهی همراه شد ، همراهی که او را به ماهی مرموز با دندان های متفاوت و عجیب غریب رساند.

کشف ماهی مرموز با دندان های انسان!

پسر جوانی در نزدیکی دهکده ماهیگیری واقع در اندونزی مثل هر روز ماهی صید کرد اما صید او با روزهای پیش تفاوتی بزرگ داشت ، تفاوتی که تصویر این ماهی را به سرعت به کشورهای دور و نزدیک رساند.
"احمد سیسری" به همراه معلم خود برای ماهیگیری به کنار رودخانه رفته بود مجذوب ماهی شد که معلم جوانش صید کرده بود برای همین معلم ماهی را به او داد.
"احمد" که تصمیم داشت ماهی را به مادرش بدهد و او برای شام آن را طبخ کند ناگهان متوجه شکل عجیب دهان ماهی شد ؛ ماهی دندان هایی متفاوت با ماهی های دیگر داشت ، دندان هایی درشت شبیه دندان های انسان.
ماهی مرموز
ماهی مرموز

عکس ماهی مرموز صید شده در اندونزی

این ماهی صید شده که برخی از آن به عنوان کشف جالب نام می برند ، جوان اندونزیایی تصمیم گرفته است به جای آنکه ماهی را به عنوان وعده غذایی استفاده کنند آن را فعلا داخل فریز نگه داری کند.
بسیاری می گویند که این ماهی "پاکو" نوعی از ماهی شگفت انگیز با دندان های انسان است اما تصاویر منتشر شده به خوبی ثابت می کند که دندان های این ماهی با دندان های ماهی پاکو متفاوت است.
ماهی مرموز
ماهی مرموز

 ماهی مرموز با دندان هایی شبیه دندان های انسان

ماهی مرموز پاکو (Pacu) را بیشتر بشناسید

در آب های شیرین آمریکای جنوبی، نوعی ماهی بسیار عجیب به نام ماهی پاکو زیست می کند ، ماهی ها دندان های بسیار ریزی دارند و شاید به همین خاطر خیلی به چشم نیاید ولی پاکو با همه ی این ها فرق دارد. ماهی پاکو تنها ماهی ای در جهان است که دندان هایی کاملا شبیه به انسان دارد و این یکی از عجایب طبیعت و از عجیب ترین مواردی بوده است که دانشمندان تا به حال در طبیعت به آن برخورد کرده اند. 
این ماهی . این ماهی در بیشتر رودخانه ها و شاخه های آبی رود آمازون و رود ارینوکو در مناطق پست تر آمازون زندگی می کند. البته گزارش شده که در بخش هایی از گینه نو هم دیده شده اند. پاکو یکی از ماهی های هم خانواده ی ماهی پیرانا است که پیرانا نوعی ماهی گوشت خوار است و می تواند به راحتی گوشت انسان را بخورد گفتنی است این ماهی ها در یک خانواده قرار دارند ولی عادت های غذایی متفاوتی از هم دارند.

صید ماهی مرموز با دندان های عجیب و ترسناک ! + تصاویر

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی