ماه قرمز یا خونین
رهبران مذهبی بر این باور هستند که وقتی ماه به رنگ قرمز (پدیده ماه گرفتگی) تبدیل شود نشان دهنده آخرالزمان است و جهان به پایان میرسد.

ماه قرمز رنگ یا خونین رنگ نشانه چیست؟

رهبران مذهبی بر این باور هستند که وقتی ماه به رنگ قرمز (پدیده ماه گرفتگی) تبدیل شود نشان دهنده آخرالزمان است و جهان به پایان میرسد. طبق آخرین پیش بینی ها 27 ژانویه این پدیده رخ خواهد داد و بنابراین دیگر جهان به پایان خودش خواهد رسید.
ماه خونین چیست

باور بعضی رهبران مذهبی بر پایان یافتن دنیا بخاطر قرمزی ماه

 
طولانی ترین ماه گرفتگی قرن 21م، تقریبا دو ساعت طول کشید که رنگ ماه کاملا به رنگ خون در آمده بود و این رهبران مذاهب نیز اعتقاد داشتند که جهان به پایان خواهد رسید.
این فرضیه طبق گفته رهبران مذهبی مانند جان هجی و مارک بیلتز اولین بار در آوریل ماه سال 2014 میلادی اعلام شد که ماه گرفتگی رخ خواهد داد و عمر همگان در جهان پایان می یابد و با این حال اینک در سال 2018 میلادی هستیم و هیچ اتفاقی برای ما نیافتاده و کاملا سالم می باشیم.
ماه قرمز یا خونی

فرضیه غلط پایان یافتن دنیا با ماه گرفتگی در 2014

نظریه "ماه خونین" در کتاب ژوئل این گونه گفته شد:"قبل از روز بزرگی که خدا می آید،خورشید تاریک می شود و رنگ ماه به رنگ خون تبدیل می شود".

اما اخترشناسان و دانشمندان این پدیده را به علت پراکندگی رایلی از نور خورشید به سمت جو کره زمین می دانند که علاوه قرمز شدن ماه باعث قرمز شدن غروب آفتاب می شود.
طبق این پیش بینی،گرفتگی ماه حدود 1 ساعت و 43 دقیقه طول خواهد کشید و از 27 تا 28 جولای در سراسر اروپا و آسیا،استرالیا،آمریکای جنوبی و جنوب آمریکای شمالی ظاهر خواهد شد.
ماه خونین رنگ
نظریه ی ماه خونین و اشاره به قرمزی ماه در آخرالزمان

ماه قرمز یا خونین رنگ نشانه ای برای آخرالزمان

3.4128
این مطلب مفید بود ؟8642
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ف.ن /آ
وبگردی