مترو هشتگرد

به زودی مترو هشتگرد افتتاح می شود

تاریخ انتشار : 4 دی 1398کد مطلب : 36384تعداد نظرات : 1 نظر
مترو هشتگرد به گفته وزیر راه و شهرسازی به زودی با حضور روحانی در هفته آینده افتتاح می شود.

بهره برداری از مترو هشتگرد

ایسنا: محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به تداوم پرواز هواپیماهای ایرانی در شرایط تحریم، اظهار کرد:ایران شکایت خود را به ایکائو برده و اکنون در حال پیگیری آن است. رفتار آمریکا خلاف مقررات و کنوانسیون های بین المللی است، اما آمریکا با قلدری به فشار علیه صنعت هوایی ادامه می دهد. 

وی در پاسخ به پرسشی درباره زمان افتتاح مترو شهر جدید هشتگرد، خاطرنشان کرد:عملیات اجرایی مترو هشتگرد پایان یافته و در روزهای آینده با حضور رییس جمهوری افتتاح می شود. 

اسلامی همچنین درباره روند اجرایی مرحله اول ثبت نام مسکن طرح ملی تصریح کرد:اکنون در مرحله پالایش اطلاعات ٢٤٠ هزار نفری هستیم که در سامانه ثبت نام کردند. بعد از پالایش اطلاعات یا زمین در اختیار متقاضیان می گذاریم یا ثبت نام کنندگان را به شرکت های انبوه ساز معرفی می کنیم. رقم اقساط بستگی به سه موضوع محل ساخت پروژه، مبلغ دریافتی تسهیلات و شهر مورد تقاضا دارد و باید نوع قرارداد متقاضی مشخص شود. رقم ماهیانه دو میلیون تومانی اقساط، گمانه زنی است و صحت ندارد. باید پای قرارداد و پس از تعیین میزان تسهیلات و دوره بازپرداخت تسهیلات، میزان اقساط مشخص می شود.

انتهای پیام/م

زمان افتتاح و بهره برداری مترو کرج هشتگرد

2.952
این مطلب مفید بود ؟3022
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
محمدرضایی1396-03-22
با عرض سلام و خداقوت به همه زحمت کشان مترو.بنده و کلیه ساکنان شهر پردیس بسیار از کمبود وسایل نقلیه عمومی رنج می‌بریم.باید توجه داشت که اکثر ساکنان پردیس شاغلان تهران میباشند و هر روز به ناچار باید با خودرو شخصی رنج این سفر نسبتا طولانی،پرهزینه و بسیار خطرناک را به جان بخرند.بنده هرروز که به سمت تهران و بلعکس به سمت پردیس که در حال رانندگی میباشم در طول سفر بسیار تصادفات سنگین و دلخراشی را مشاهده میکنم،که اکثر قربانیان ساکنان پردیس میباشند و این همه سختی و خطر حق ما مردم حومه نشین نیست.بنده حقیر به نمایندگی از طرف همه ساکنان پردیس خواهشمند رسیدگی به خط مترو پردیس میباشم.رفاه و امنیت حق همه مردم این سرزمین پاک است.از همه مسئولان بسیار سپاسگزارم و تقاضای مساعدت از مقام مسئول را دارم.
157
وبگردی