محدودیت های ترافیکی 22 بهمن

محدودیت های ترافیکی مراسم 22 بهمن تهران اعلام شد

تاریخ انتشار : 18 بهمن 1396کد مطلب : 64162زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس راهورتهران محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن از میدان فردوسی تا میدان آزادی است.

محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن از میدان فردوسی تا میدان آزادی

سردار محمدرضا مهماندار در تشریح محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت:مسیر اصلی راهپیمایی امسال از میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی است و محدودیت ها به تناسب حرکت جمعیت در طول مسیر اعمال می شود.

وی با اشاره به اینکه محدودیت های ترافیکی از میدان فردوسی به سمت آزادی است، گفت:تمام مسیر های فرعی که به محدوده انقلاب و آزادی منتهی می شوند، نیز مسدود خواهند شد.

سردار محمدرضا مهماندار

سردار محمدرضا مهماندار محدودیت های ترافیکی 22 بهمن را اعلام کرد

سردار مهماندار اضافه کرد:مردم می دانند که اعمال این محدودیت ها صرفا برای حفظ ایمنی و برقراری امنیت راهپیمایان است و ضمن عذرخواهی از همشهریان، درخواست می کنم که همکاری لازم را با ماموران راهنمایی و رانندگی داشته باشند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر اینکه مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن حتما از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند، افزود:از آوردن خودرو شخصی به محدوده و مسیر راهپیمایی جدا خودداری شود.

وی ادامه داد:همشهریان این نکته را مد نظر داشته باشند که به طور قطع میزان خودرو شخصی آنقدر زیاد است که جای پارک وجود نخواهد شد، لذا درخواست می کنیم که از وسایل نقلیه عمومی استفاده شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه محدودیت های ترافیکی در راهپیمایی 22 بهمن از میدان فردوسی به سمت آزادی است، گفت:تمام مسیرهای فرعی که به محدوده انقلاب و آزادی منتهی می شوند، نیز مسدود خواهند شد.

سردار مهماندار خاطرنشان کرد:اگر مجبور شویم در مسیر های فرعی نیز محدودیت هایی را اعمال خواهیم کرد و امیدواریم که رانندگان همراهی لازم را با پلیس داشته باشند.

محدودیت های ترافیکی مراسم 22 بهمن تهران اعلام شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از رکنا - / ل
برچسب :
وبگردی