محمدرضا گلزار

تاک شویی در شبکه نسیم با حضور محمدرضا گلزار!

تاریخ انتشار : 17 مهر 1396کد مطلب : 57753زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرانجام پای محمدرضا گلزار سوپراستار سینما به تلویزیون باز شد و این بازیگر در تاک شویی که در شبکه نسیم در حال تولید است مقابل دوربین رفته است.

بالاخره پای محمدرضا گلزار هم به تلویزیون باز شد

محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران که اولین تجربه بازیگری اش را با فیلم سینمایی سام و نرگس تجربه کرد به یکی از پرکارترین های سینما تبدیل شد و به تازگی در سریال عاشقانه توانست یکی دیگر از تجربه های بازیگری اش را در معرض دید مخاطبان سینما و تلویزیون قرار دهد. این بازیگر سینما به تازگی مقابل دوربین یک برنامه تلویزیونی رفت.

محمدرضا گلزار مقابل دوربین یک برنامه تلویزیونی

شنیده ها حاکی است شبکه نسیم در حال تولید تاک شویی با حضور محمدرضا گلزار است.شبکه نسیم با استفاده از محبوبیت برخی از بازیگران سینما و تلویزیون،برنامه هایی را طراحی و در دست تولید دارد تا دوباره مخاطبان را پای گیرنده های تلویزیون نشانده و برای ساعاتی هم که شده از ماهواره دور نگه دارد.
محمدرضا گلزار از بازیگرانی است که طرفداران زیادی بین مردم دارد،به خصوص نسل جوان.حضور این هنرپیشه سرشناس در برنامه های تلویزیونی،بی شک می تواند بینندگان زیادی را پای گیرنده ها بنشاند.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در تاک شویی در شبکه نسیم

در گذشته نیز چند نفر از تهیه کنندگان تلویزیون قصد داشتند پای گلزار را به سریال ها و برنامه های تلویزیونی باز کنند،اما این مهم هیچ گاه اتفاقی نیفتاد. چندی پیش نیز شایعه حضور محمد گلزار در رسانه ها دست به دست شد،ولی مدیران تلویزیون آن را رد کردند.
سرانجام پای گلزار به تلویزیون باز شد و این بازیگر در یک برنامه تاک شو که در حال تولید است مقابل دوربین رفته است.

تاک شویی در شبکه نسیم با حضور محمدرضا گلزار!

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
برگرفته از صبا / م.ف
وبگردی