محمد صلاح

وضعیت محرومیت محمد صلاح بازیکن لیورپول

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1397کد مطلب : 67662زمان مطالعه : 2 دقیقه
اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد جریمه ای را برای برخورد محمد صلاح با برونو مارتینز در نظر نخواهد گرفت.

خطر محرومیت از بیخ گوش محمد صلاح گذشت

در آغاز هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس یک دیدار روز شنبه ابتدای هفته برگزار شد که در آن لیورپول در خانه برابر استوک سیتی با تساوی بدون گل متوقف شد. در این دیدار محمد صلاح از ابتدا برای تیمش به میدان رفت و در زدن گل ناکام بود.

با این نتیجه و برتری تاتنهام برابر واتفورد در بازی شب گذشته (دوشنبه) اکنون تیم لیورپول با یک بازی بیشتر یک امتیاز از تاتنهام بیشتر دارد و ممکن است رده سوم جدول را از دست بدهد.

در این دیدار محمد صلاح ستاره این روزهای لیورپول برخوردی با برونو مارتینز داشت که گمان برده می شد اتحادیه فوتبال انگلیس این بازیکن را محروم کند ولی در نهایت اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد این صحنه را بازبینی کرده است و محرومیتی برای صلاح تعیین نمی کند.

 محمد صلاح

برخورد محمد صلاح با برونو مارتینز

تقدیر بازیکنان لیورپول از محمد صلاح 

محمدصلاح 31 گل در این فصل لیگ برتر به ثمر رسانده است و بالاتر از هری کین 26 گله در صدر جدول گلزنان لیگ برتر است و به احتمال زیاد آقای گل لیگ انگلیس می شود. او همچنین رقابت سختی با لیونل مسی برای کسب کفش طلای فوتبال اروپا دارد. مسی اکنون با هت تریک در بازی برابر لاکرونیا، از محمد صلاح پیشی گرفته است.

لیورپول فردا شب در لیگ قهرمانان باید در خانه رم دیدار برکشت خود را برگزار کند و محمد صلاح باید در ورزشگاهی که قبلا با رم در آن بازی کرده است به میدان برود.

محمد صلاح

جشن جالب بازیکنان لیورپول برای محمد صلاح 

هفته گذشته اتحادیه فوتبال جزیره نام داوید سیلوا، لروی سانه، محمد صلاح، هری کین، داوید دخیا و کوین دی بروین را به عنوان نامزدهای دریافت جایزه مرد سال لیگ برتر معرفی کرد که در نهایت ستاره مصری مرسی سایدی ها موفق به فتح این جایزه شد. به همین دلیل امروز بازیکان لیورپول با تهیه تندیسی، دریافت عنوان بهترین بازیکن فصل را تبریک گفته و به شکل جالبی برای او جشن گرفتند.

محمد صلاح مدتی پیش عنوان کرد رابطه بسیار خوبی با همبازیانش دارد و آنها با ارسال پاس های متعدد قصد دارند کاری کنند عنوان کفش طلا به مهاجم مصری لیورپول برسد.

صلاح در اولین فصل حضور در لیگ برتر عملکرد فوق العاده ای داشته و احتمالا عنوان آقای گلی را از آن خود خواهد کرد.

وضعیت محرومیت محمد صلاح بازیکن لیورپول

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از دانشجو / ورزش سه / ر
وبگردی