مدل کمد دیواری
مدل های مدرن و جدید کمد دیواری 2017 را مشاهده کنید و مناسب با دکوراسیون منزل تان انتخاب کنید.

مدل کمد دیواری های 2017

وجود کمد دیواری مدرن و شیک نقش مهمی در دکوراسیون منزل دارد و به طراحی داخلی اتاق ها کمک زیادی می کند. انتخاب کمد دیواری شیک و مناسب باعث می شود علاوه بر جمع آوری وسایل اضافه، فضای منزل بزرگ تر به نظر آید و همچنین اهمیت فراوانی در زیبایی منزل و شیک و مدرن بودن دکوراسیون آن دارد.

اگر خانه تان قدیمی است و می خواهید فضای داخلی آن را تغییر دهید، کمدها یکی از آن بخش هایی استکه با قفسه بندی مناسب بسیاری از خرت و پرت های کاربردی را که فضایی برای قرار دادن شان نداریدمی توانید در آن جاسازی کنید. اگر هم قصد دارید طراحی فضای داخل کمدهای دیواری تان را تغییر دهید، این مطلب برای شماست.

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری های بدون در

اغلب مردم نمی دانند شغلی با عنوان طراحی و ساختن کمد داریم که با حرفه طراحی کابینت و ساخت آن متفاوت است. کمدسازها بسیاری از دغدغه های شما مثل جای مناسب رختخواب، قفسه ها، کشوهای کاربردی و… را با ابعاد استاندارد آن می دانند.
خیلی از کمدسازها پیشنهادهای جالبی برای شما دارند. می خواهید فضای مناسبی برای رختخواب داشته باشید؟آویزهایی مناسب برای لباس های داخل کمدتان می خواهید؟ ضمن اینکه نیازهای تان را به این افراد می گوییدحتما به تجربه های آنها هم گوش کنید و بخواهید نمونه کارهای با کیفیت و سطح قیمتی متفاوتی را که اجرا کرده اند نشان تان دهند.

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری مدرن و شیک

کار را به کاردان بسپارید

طراحی کمد را باید به افراد متخصص در همین زمینه سپرد. اغلب کابینت سازها خودشان این پیشنهاد را به شما می دهند که کمدهای تان را هم می توانیم قفسه بندی کنیم اما بهتر است کار را به کاردان بسپاریدچون فضای طراحی کابینت آشپزخانه با کمددیواری کاملا متفاوت است؛ مگر اینکه کابینت کار حرفه ای سراغ داشته باشیدکه اکثر این افراد برای طراحی کمد هزینه بیشتری می گیرند.
اما این را بدانید که ابعاد، متریال، تناسب ها و استانداردهای طراحی داخلی کمد با کابینت کاملا متفاوت است.بدانید که ابعاد، متریال، تناسب ها و استانداردهای طراحی داخلی کمد با کابینت کاملا متفاوت است

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری های ریلی

مستاجر هستید یا مالک؟

اگر نمی خواهید هزینه زیادی بپردازید و کارتان را به یک کمپانی معتبر بسپارید، کمدسازها با متریال و هزینه های مختلف این کار را برای شما انجام می دهند. این را بسنجید؛ اینکه قرار است سال ها در این خانه زندگی کنید، مستاجر هستید یا به زودی نقل مکان می کنید. مسلما اگر نمی خواهیدمحل زندگی تان را تغییر دهید به قول قدیمی ها هرقدر پول بدهید آش می خورید. پس خساست نکنیدچون بعدا متوجه دلیل هزینه بیشتری که پرداخته اید، می شوید.

اگر خانه تان قدیمی است، حضوری بیایند!

مراحل کار به این صورت است که کمدسازها به منزل تان می آیند، فضا را اندازه می گیرند،نمونه کارهای شان را نشان می دهند و بعد مطابق با فضاهایی که می خواهید در کارگاه قفسه و کمدها را می سازند.در مرحله بعد قطعات ساخته شده را به منزل شما می آورند و همان جا سوار می کنند.
تازه می توانید ابعاد دقیق را تلفنی به آنها بگویید تا طراحی کنند و مدل سه بعدی را برایتان بفرستندتا در صورت تایید شما ساخته شود؛ البته اگر خانه تان قدیمی است و قوس،
دیوارهای کج و زاویه های غیر استاندارد دارد که امکان جاگذاری قفسه وجود ندارد، حتما زمانی را به مراجعه حضوری آنها اختصاص دهید.

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری های 2017

طراحی براساس نیاز شما

کمد هر خانه ای براساس نیازهای همان خانواده طراحی می شود. ممکن است شما بخواهید برای روسری ها، لباس های مختلفی مثل پوشش محل کار، لباس شب و… فضاهای مجزایی داشته باشیدیا برای اسباب بازی های کودک تان قفسه هایی با ابعاد متناسب سفارش دهید.
کافی است آنچه می خواهید را به آنها بگویید تا مطابق با نیازهای شما طراحی انجام شود.کمد هر خانه ای براساس نیازهای همان خانواده طراحی می شود.

اگر خانه کوچکی دارید…

به جای اینکه تخت و کمد و… را جدا جدا بخرید از کمدساز بخواهید در یک دیوار سه، چهار متری اتاق تان،کمد، تخت، قفسه و… را با هم طراحی کند. با این کار هم ظاهر اتاق تان هماهنگ تر به نظر می رسدو هم اینکه فضای اتاق را با وسایل مختلف و بیهوده اشغال نمی کنید؛ به خصوص اگر خانه تان کوچک است.زیباترین مدل های کمد دیواریتفاوت کمدها بیشتر در کیفیت ریل هایی است که استفاده می شود تا درها راحت تر باز و بسته شود.

مهم تر از متریال کمد یراق آلات آن است

هزینه های طراحی کمد براساس متر محاسبه می شود و برای باکس های بالای کمد که جای چمدان هاو وسایلی است که نیازی نیست در دسترس باشند، هزینه ای جدا گرفته می شود.
عموما هزینه ای ثابت برای هر متر به شما می گویند که ربطی هم به تعداد قفسه هایی که می خواهید،ندارد. تفاوت کمدها بیشتر در کیفیت ریل هایی است که استفاده می شود تا درها راحت تر بازو بسته شود. هرقدر یراق آلات بهتری بخواهید هزینه بیشتری هم باید بپردازید.

مدل کمد دیواری های ریلی و هایگلاس + تصاویر

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از ایران -/ح
برچسب : کمد دیواری
وبگردی