عباس غزالی
فیلم سینمایی من یوسفم، مادر ساخته محمدرضا فرطوسی با بازی عباس غزالی در جشنواره بین المللی فیلم سینه کوئست آمریکا حضور پیدا می کند.

نمایش فیلم من یوسفم مادر در جشنواره آمریکایی

عباس غزالی بازیگر کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از حضور فیلم من یوسفم مادر در یک جشنواره آمریکایی داد. من یوسفم، مادر اولین ساخته سینمایی محمدرضا فرطوسی است که با موضوع دفاع مقدس و به زبان عربی تولید شده است و در این فیلم عباس غزالی در کنار زهرا الربیعی بازیگر عراقی به ایفای نقش پرداخته است.

حضور فیلم من یوسفم مادر در جشنواره آمریکایی

عباس غزالی با انتشار این عکس نوشت :فیلم سینمایی «من یوسفم، مادر» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا فرطوسی، با بازی عباس غزالی و زهرا الربیعی بازیگر سرشناس عراقی در جشنواره بین المللی سینه کوئست آمریکا حضور پیدا می کند.

 عباس غزالی

عباس غزالی در فیلم من یوسفم مادر

فیلم سینمایی من یوسفم، مادر نخستین اثر سینمایی محمدرضا فرطوسی در جدیدترین حضور بین المللی خود به نمایندگی از سینمای ایران در چهار سانس مختلف از جمله؛ روزهای 9، 10، 14 و 19 اسفند ماه امسال (28 فوریه و 1 و 5 و 10 مارس 2018) در بخش چشم انداز سینمای جهان در بیست و هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سینه کوئست آمریکا از معتبرترین جشنواره های فیلم های مستقل دنیا به نمایش درمی آید.

 عباس غزالی

فیلم من یوسفم مادر با بازی متفاوت عباس غزالی

من یوسفم، مادر روایتگر داستان جوانی بغدادی با نام یوسف را روایت می کند که به دلیل ممانعت از حضور در جنگ علیه ایران توسط ارتش رژیم بعث، دستگیر شده است و بعد از مدتی ناپدید می شود.

 عباس غزالی

فیلم من یوسفم مادر با بازی عباس غزالی

عوامل فیلم سینمایی من یوسفم مادر عبارتند از نویسنده و کارگردان:محمدرضا فرطوسی، تهیه کننده:رزاق موسی پور و محمدرضا فرطوسی، نویسنده دیالوگ های عربی:احمد حیدری، مدیر فیلمبرداری:رضا عبیات، دستیاران فیلمبردار:مجید خمیس آبادی، سهیلا منصوریان، تدوینگر:فرید دغاغله، دستیار تدوین:سمیرا کاملی، دستیار کارگردان و برنامه ریز:پیام پارسافر، صداگذار:حسین قورچیان، صدابردار:علی علوی، طراح صحنه:سمیه پناهی، دستیار صحنه:محسن خندستان، گریم:حسنا خان محمدی، دستیاران گریم:زهره احمدی و هادی لطفی، مدیر تولید:نصیر نبهانیان، مدیر تدارکات:حسین فرطوسی، تصحیح رنگ و نور:سهراب نوربخش، جلوه های ویژه:جواد مطوری، مشاور عربی:مصطفی الشوکی، گرافیست:طاها ذاکر، عکاس:جاوید تفضلی، فیلمبردار پشت صحنه:مهدی قنواتی، ترجمه:حسن شرف الدین، مشاور رسانه ای:منصور جهانی و بازیگران:زهرا الربیعی، عباس غزالی، حمیده موسوی، احمد حیدری، حمید حمیدی.

 عباس غزالی

عباس غزالی در نمایی از فیلم من یوسفم مادر

فیلم سینمایی من یوسفم، مادر در نخستین اکران جهانی خود در ششمین جشنواره بین المللی فیلم دهلی در هندوستان روی پرده رفت و همچنین این فیلم سینمایی در دومین اکران جهانی خود به نمایندگی از سینمای ایران در بخش رقابتی دومین دوره جشنواره فیلم های مستقل برزیل روی پرده رفت و جایزه بهترین فیلم را در این جشنواره جهانی از آن خود کرد.

عباس غزالی

فیلم من یوسفم مادر با بازی بازیگر عراقی

من یوسفم مادر ، با بازی عباس غزالی در جشنواره آمریکایی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی