مهدی قائدی

بیانیه خانواده احمدرضا شاکر بازیکن همراه مهدی قائدی

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396کد مطلب : 63717زمان مطالعه : 3 دقیقه
احمدرضا شاکر جوان فوتبالیست بوشهری در تصادف همراه مهدی قائدی بود. خانواده مرحوم احمدرضا شاکر در خصوص اهدای اعضای عزیز از دست رفته شان بیانیه ای منتشر کردند.

بیانیه خانواده احمدرضا شاکر همراه مهدی قائدی در تصادف

مهدی قائدیبازیکن جوان استقلال بعد از درخشش برابر پارس جنوبی و با توجه به محرومیت از دیدار با نفت آبادان برای رسیدگی به امور شخصی و آموزشی خود و جمع آوری مدارک برای خروج از کشور با اجازه کادرفنی به بوشهر سفر کرد. این سانحه نیمه شب دوشنبه هفته گذشته در یکی از اتوبان های شهر بوشهر برای این بازیکن رخ داد و و سیله نقلیه این بازیکن با خارج شدن از جاده اصلی، واژگون شد.

احمدرضا شاکر بازیکن جوان بوشهری همراه مهدی قائدی بود و در تصادف دلخراشی به کما رفت.

بیانیه خانواده احمدرضا  شاکر که در تصادف همراه مهدی قائدی بود 

بازیکن جوان استقلال بعد از درخشش برابر پارس جنوبی و با توجه به محرومیت از دیدار با نفت آبادان برای رسیدگی به امور شخصی و آموزشی خود و جمع آوری مدارک برای خروج از کشور با اجازه کادرفنی به بوشهر سفر کرد. این سانحه نیمه شب دوشنبه در یکی از اتوبان های شهر بوشهر برای این بازیکن رخ داد و و سیله نقلیه این بازیکن با خارج شدن از جاده اصلی، واژگون شد.

خانواده مرحوم احمدرضا شاکر، در خصوص اهدای اعضای عزیز از دست رفته شان بیانیه ای سرشار از احساس منتشر کردند.

در پی سانحه تصادف خودرو در بوشهر که منجر به آسیب دیدگی شدید بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال شد، احمدرضا شاکر که همراه مهدی قائدی در خودرو بود دچار ضایعه مرگ مغزی شد. خانواده بازیکن جوان تیم فوتبال "آبی های ماندگار" تصمیم گرفتند که اعضای بدن فرزندشان را به افراد نیازمند اهدا کنند. بر همین اساس، خانواده مرحوم شاکر، بیانیه ای به این شرح منتشر کردند.

میلاد هر کودک، شکفتن گلی را ماند !!!

میلاد دوباره گلی که طولانیِ زمستانهای سخت را نگذرانده. پدری که پای رفتنش نیست ... مادری که نفسهایش به شمار سال های دردانه اش افتاده، هفده زمستان و بهار هجدهمین، نرسید به آبی سواحل همیشه فارس مادری مان، بهاری که همیشه سر بزنگاه نمی رسد!

راضی شدیم به رضای احمدرضای نوجوان و طلوع غریبانه اش را در زندگی دوباره دیگر عزیزان متبرک می دانیم که هر چه بر ساحل و خاک دیار مادرانه مان قدم آهسته کنیم، رخت عزاست که بر سرمان آوار می شود.

راضی شدیم، رضای نوجوانی ات را، سلول به سلول، قلب به قلب، نگاه به نگاه، در زمین و زمان جست و جویت می کنیم.

دلمان خون زده، چشمان خون زده، جهان را پیش چشمان تو نظاره کرده ایم که ماندگار باشی،

و سستی پای پدری دیگر را نبینیم، مادران سرزمینمان نفسهایشان به شمار جگر گوشه شان نیفتد که بخندی از فراز ابرها و ساحل و زمستان هایی بلند را با پوستی دیگر که حالا تکه ای از توست زیست کنی.

شاکریم به این ثانیه های بی امان که این گونه مانده و زل زده اند به هوای خانه ...

با دو پای رفته، رفته به بدرقه گلی نشکفته، پرپر شده به پیشواز بهار ...

مارا یارای گفتن و نوشتن نیست، معشوق آنچه می داند بر ما عرض داشته، تسلیمیم به رضای دوست.

باشد که صدای تپش ها و نفس های دردانه مان احمدرضا زندگی بخش و امیدبخش باشد بر آنها که این دقایق، گرد خستگی و ناامیدی مجال لبخند و زندگی را از نگاه و لبهاشان دور کرده است.

حال که دست تقدیر نوجوان برومندمان احمدرضا شاکر، دچار سانحه رانندگی شد و با سطح هوشیاری پایین در بیمارستان شهدای خلیج فارس بستری گردید، با اطلاع پزشکان گرانقدر مبنی بر قطع امید از بازگشت عزیزمان، با رضایت خانواده، آن گونه که مرام و منش پهلوانی احمدرضا بود، تصمیم به اهدای عضو ایشان گرفته شد.

از تمامی ملت شریف ایران، اصحاب رسانه، دوستان و خویشان دور و نزدیک که این روزهای سخت و طاقت فرسا کنارمان هستند و با ابراز هم دردی شان داغ این روزهامان را قابل تحمل تر می کنند صمیمانه قدردانی می کنیم و با دلی پر از اشک و خون برای همه ملت ایران شادی و سلامتی آرزومندیم.

خانواده شاکر - بوشهر 11 بهمن ماه ١٣٩٦

 

احمدرضا شاکری

احمدرضا شاکری بازیکن جوانان استقلال که همراه مهدی قائدی در تصادف حضور داشت

اهدای اعضای احمدرضا شاکر جوان حاضر در تصادف مهدی قائدی

4.564
این مطلب مفید بود ؟577
برگرفته از خبرآنلاین/م
برچسب :
وبگردی