مهراوه شریفی نیا
مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا ، جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره ایتالیا برای بازی در نقش متفاوت و تاثیرگذار فیلم کوتاه پیاده را از آن خود کرد.

مهراوه شریفی نیا با فیلم کوتاه پیاده در جشنواره ایتالیا

فیلم کوتاه پیاده به کارگردانی شکوفا کریمی و نویسندگی هاله مشتاقی نیا با بازی مهراوه شریفی نیا در جشنواره فیلم ایتالیا درخشید.

مهراوه شریفی نیا که با نقشی متفاوت در فیلم کوتاه پیاده جلوی دوربین رفته بود بهترین بازیگر این جشنواره خارجی شد و با انتشار پستی درباره بازی در نقش یک دختر افغان و خوشحالی از حضور در این فیلم نوشت.

جایزه بهترین بازیگر فیلم کوتاه پیاده در دستان مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بین المللی ایتالیا را برای فیلم کوتاه پیاده را از آن خود کرد.

مهراوه شریفی نیا

نقش متفاوت مهراوه شریفی نیا در فیلم کوتاه پیاده

هاله مشتاقی نیا نویسنده فیلم کوتاه پیاده با انتشار خبر افتخارآفرینی مهراوه شریفی نیا در صفحه اینستاگرامش نوشت : مهراوه شریفی نیا جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره بین المللی Diamond Film Awards ایتالیا را برای فیلم کوتاه پیاده از آن خود کرد.

میان این همه خبر که روحِ مان را مچاله کرده، مهراوه جان، دل خوشِ مان کردی. تبریک به تو، به شکوفا و... خوش حالم و خوش حالیم که قصه ی بوسه، این دخترِ افغان، سرزمین به سرزمین با زبانِ سینما دیده و شنیده می شود.

پ.ن:فیلم کوتاه پیاده به کارگردانی شکوفا کریمی و قلم هاله مشتاقی نیا، تاکنون بیش از ٩ حضور در جشنواره های معتبر جهانی داشته و در کشورهای آمریکا، ایتالیا، صربستان و هند و ایران به نمایش در آمده است.

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا بهترین بازیگر زن فیلم کوتاه پیاده در جشنواره ایتالیا

مهراوه شریفی نیا بازیگر فیلم کوتاه پیاده هم درباره بازی در این فیلم نوشت : شکوفا و هاله یک سال برای نوشتن فیلمنامه ی فیلم کوتاه «پیاده» وقت گذاشتن و شکوفا شاه نقشش رو به من سپرد. هزارتا داستان غم انگیزِ واقعی درباره ی زنان مهاجر افغانستانی برام تعریف کرد که مغزم سوت کشید.

دغدغه ش بود، براش مهم بود، دغدغه ی منم شد.

بعد از یک ماه تمرین، مرداد 1397 شکوفا کریمی قصه ی زندگیِ “بوسه” رو ساخت و باعث شد من یک هفته از این نقش لذت ببرم و ته دلم غمش رو احساس کنم.کار بسیار سختی بود ولی همه چیز عالی و حرفه ای برگزار شد.

چند روز قبل جایزه ی جشنواره ی DIAMOND ایتالیا رو به بوسه دادن و باعث خوشحالی شد. کاش ذره ای از این شادی نصیب قلب زنان مهاجر افغانستانی هم می شد.ممنونم از همه ی مهربونی و لطف شما بابت تبریک ها....

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در نقش دختر افغان فیلم کوتاه پیاده

مهراوه شریفی نیا، شبنم فرشاد جو، مه لقا باقری، علی صالحی، سپند امیر سلیمانی، کریم امینی بازیگران فیلم کوتاه پیاده را تشکیل میدهند.

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا با نقشی متفاوت در فیلم کوتاه پیاده

درخشش مهراوه شریفی نیا با فیلم کوتاه پیاده در جشنواره ایتالیا

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
منبع : صفحه هاله مشتاقی نیا / صفحه مهراوه شریفی نیا / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی