مهمان مامان

آخر هفته ای متفاوت با تلویزیون و مهمان مامان

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1398کد مطلب : 8422زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهمان مامان فیلمی به کارگردانی داریوش مهرجویی با بازی درخشان گلاب آدینه بعد از گذشت 15 سال از ساخت مهمان آخر هفته تلویزیون میشود.

پخش فیلم مهمان مامان از تلویزیون

مهمان مامان فیلمی از داریوش مهرجویی کارگردان سرشناس سینمای ایران است که سال 83 ساخته شد و در اولین نمایش با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد و در بیست و دومین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم را برای آقای کارگردان به ارمغان آورد.

مهمان مامان یکی از فیلم های پرطرفدار داریوش مهرجویی با بازی درخشان گلاب آدینه است که تماشای آن برای بسیاری از مخاطبان با وجود بارها پخش هنوز هم جذاب است.

زمان دقیق پخش فیلم مهمان مامان از تلویزیون

فیلم مهمان مامان امروز پنجشنبه سوم مردادماه 98 ساعت 21 روی آنتن شبکه چهار سیما میرود.

گلاب آدینه

درخشش گلاب آدینه در فیلم مهمان مامان

به بهانه پخش مجدد فیلم مهمان مامان مروری بر تصاویر ، داستان و بازیگران این فیلم سینمایی پربیننده داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

بازیگران مهمان مامان

پخش مجدد فیلم مهمان مامان از تلویزیون

مهمان مامان روایتی از یک مهمان سرزده است که با وجود فراهم نبودن شرایط پذیرایی از مهمان و بد بودن اوضاع مالی خانواده تب و تابی در خانه به راه می افتد و در نهایت با کمک همسایه ها آبروی خانواده در پذیرایی از مهمان سرزده حفظ میشود.

مهمان مامان

امین حیایی و پارسا پیروزفر در مهمان مامان

گلاب آدینه، حسن پورشیرازی، پارسا پیروزفر، امین حیایی، فریده سپاه منصور و نسرین مقانلو بازیگران فیلم مهمان مامان را تشکیل میدهند.

بازیگران مهمان مامان

 گلاب آدینه با مهمان مامان در تلویزیون

مهمان مامان یکی از ساخته های موفق داریوش مهرجویی است که برای اولین بار در بیست و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در بخش های مختلف این جشنواره سینمایی نامزد دریافت جایزه شد اما در نهایت سیمرغ بلورین بهترین فیلم را برای عواملش به ارمغان آورد.

مهمان مامان بعد از 15 سال روی آنتن تلویزیون میرود

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی