میلاد محمدی
“میلاد محمدی” مدافع چپ تیم ملی ایران می باشد که در لیگ روسیه فعالیت میکند و برادر دوقلویش هم مهرداد نام دارد که در باشگاه سپاهان توپ می زند.

 زندگینامه کامل میلاد محمدی

  • نام کامل:میلاد محمدی کشمرزی
  • تاریخ تولد:1 مهر 1372
  • محل تولد:تهران
  • پست:هافبک، مدافع
  • باشگاه کنونی:احمد گروزنی
  • قد:1/74
  • پست:مدافع کناری، وینگر

-------------------------------------------------------------------

زندگی شخصی میلاد محمدی

میلاد محمدی متولد 1 مهر 1372 در تهران یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای احمد گروزنی در لیگ برتر فوتبال روسیه و در پست مدافع کناری و وینگر بازی می کند. او قبل از عضویت در باشگاه گروزنی عضو تیم راه آهن تهران بود برادر دوقلوی او، مهرداد عضو تیم سپاهان است. میلاد محمدی در بهمن ماه 1394، به تیم احمد گروزنی روسیه پیوست.

برادر دوقلو

میلاد و مهرداد دو برادر دوقلو هستند، میلاد 5 دقیقه زودتر بدنیا آمده و هر دو فوتبالیست اند، دو برادر بزرگ بنام میثم و محسن و یک خواهر نیز دارند. مهرداد و میلاد محمدی دوقلوهای خبرساز سال های اخیر فوتبال ایران بوده اند که از تیم راه آهن مسیر آنها جدا شد.

حضور میلاد محمدی برادر دو قلوی مهرداد محمدی در تمرینات تیم فوتبال سپاهان

میلاد در نیم فصل از راه آهن که در پایان فصل سقوط کرد، جدا شد و راهی فوتبال روسیه شد و مهرداد نیز در پایان فصل به تیم سپاهان پیوست که با عبدالله ویسی تغییرات زیادی را تجربه می کرد.

در ادامه مسیر رشد این دو بازیکن متفاوت بود؛ مهرداد اگرچه در سپاهان همیشه مهره ای مورد توجه بوده است ولی به هیچ وجه نتوانسته موفقیت های دوقلویش را که حالا به مهره ی ثابت کی روش هم تبدیل شده تجربه کند. میلاد که همواره رابطه بسیار خوبی با برادر خود دارد، از هر موقعیتی برای حضور در بازی ها و تمرینات سپاهان استفاده می کند تا به برادر خود روحیه دهد و امروز علاوه بر حضور در تمرین طلایی پوشان به صورت انفرادی به تمرین هم پرداخت.

زندگی میلاد محمدی

برادر دوقلو میلاد محمدی بازیکن تیم ملی ایران

خانواده ورزشی میلاد محمدی

بچه پایین شهر هستیم و به این موضوع هم افتخار می کنیم، دو برادر دیگرمان میثم و محسن پرورش اندام کار می کنند و هر دو مشوق ما برای ورزش به شمار می روند.

میلاد محمدی در جام جهانی 2018

درخشش و سرعت فوق العاده او باعث شد کیروش به او میدان بازی دهد و حالا در لیست نهایی تیم ملی برای بازی های جام جهانی 2018 می باشد.

مدلینگ

نشریه بولا اسپورت مالزی در گزارشی از پتانسیل چهره جذاب میلاد محمدی برای مدلینگ خبر داد، اما خود میلاد می گوید اصلا به این فکر نکردم روزی مدل شوم.

زندگینامه میلاد محمدی

حضور میلاد محمدی در جام جهانی 2018 روسیه

ازدواج میلاد محمدی

میلاد محمدی تا کنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است.

عملکرد باشگاهی میلاد محمدی

میلاد محمدی از سن 14 سالگی و بازی در تیم محلی جاوید فلاح، در منطقه فلاح تهران فوتبال را به صورت جدی شروع کرد و پس از آن در سال 1386 به تیم جوانان پرسپولیس پیوست و به مدت یک سال در این تیم بازی کرد و پس از آن به تیم داماش تهران رفت و به مدت چهار سال در این تیم بود. میلاد محمدی به خاطر خدمت سربازی به تیم نیروی زمینی تهران پیوست تا خدمت خود را در این تیم سپری کند.

محمدی پس از پایان خدمت خود فوتبال خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و با قراردادی دو ساله در سال 1393 به تیم راه آهن پیوست و زیر نظر فرهاد کاظمی توانست بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارد و مورد توجه قرار گرفت. او پس از پایان قرارداد خود به تیم احمد گروزنی روسیه پیوست و در این تیم توانست روند رو به رشد ورزشی خود را ادامه دهد به طوری که توسط کارلوس کیروش به تیم ملی دعوت شد.

میلاد محمدی

ازدواج نکردن میلاد محمدی و عملکرد باشگاهی اش 

بیوگرافی میلاد محمدی

او جزء معدود بازیکنان خط دفاعی ایران است که توانسته است به لیگ های خارجی راه پیدا کند و لژیونر شود. محمدی در تیم ملی و باشگاهی اش فیکس است و چشم به جام جهانی 2018 دوخته تا پس از آن به تیمی بزرگتر برود.

عملکرد ملی میلاد محمدی

میلاد در سال 2015 به تیم ملی امید و تیم ملی ایران دعوت شد و از آن به بعد در تیم ملی فیکس بوده است و جزء بازیکنان مورد علاقه کارلوس کیروش می باشد.

میلاد محمدی

میلاد محمدی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران 

الگوی فوتبالی میلاد محمدی

میلاد محمدی الگوی فوتبالی خود را در ایران مجتبی محرمی میداند. هر چند او بازی های محرمی را ندیده است اما می گوید فیلم بازی های او را زیاد تماشا کرده است. میلاد با مجتبی محرمی هم محله ای نیز هستند. او در خارج از کشور طرفدار یوردی آلبا مدافع چپ بارسلونا است و یکی از طرفداران تیم بارسلونا به حساب می آید!

اطلاعات باشگاهی میلاد محمدی

باشگاه کنونی احمد گروزنی

شمارهٔ پیراهن 13

باشگاه های جوانان 

2007–2008 پرسپولیس تهران

2008–2012 داماش تهران

2012–2014 نیروی زمینی تهران

باشگاه های حرفه ای

سال ها باشگاه ها بازی† (گل)†

2014–2016 راه آهن 44 (0)

2016– احمد گروزنی 39 (2)

تیم ملی‡

2015–2016 امید ایران 15 (3)

2015– ایران 14 (0)

فوتبالیست میلاد محمدی

باشگاه های میلاد محمدی و الگوی فوتبالی اش

گفتگو با میلاد و مهرداد محمدی

اگر اشتباه نکنیم میلاد و مهرداد محمدی را باید اولین دوقلوهای فوتبال ایران نامید. دو برادر جوان، چپ پا و فوتبالیست که در راه آهن توپ می زنند و متولد 7/7/1372 هستند. میلاد 5 دقیقه بزرگ تر از مهرداد است و سابقه بازی در تیم ملی امید و بزرگسالان ایران را دارد. البته این هفته ها مهرداد محمدی درخشید و با دو گلی که برابر صبای قم به ثمر رساند نه تنها اسباب برتری راه آهن را فراهم ساخت بلکه با 4 گل زده به صدر جدول گلزنان رسید... بر همین اساس مهرداد محمدی به عنوان مرد هفته چهارم لیگ برتر انتخاب شد که مثل همیشه همراه برادر دوقلویش میلاد به تحریریه خبرورزشی آمد. شما می توانید مصاحبه اختصاصی ما با دوقلوهای دوست داشتنی راه آهن را در زیر بخوانید.

میلاد محمدی و برادرش

شباهت بسیار زیاد میلاد محمدی به برادرش

تا به حال شده که در مدرسه به جای هم امتحان بدهید؟
مهرداد:نه، البته در فوتبال پایه ها جای هم بازی می کردیم که یک مرتبه پدر همین علیرضا فغانی فهمید و...

در چه تیمی بازی می کردید؟

میلاد:تیم جاوید فلاح بود. هر دو 14 یا 15 ساله بودیم اما دیر به تیم ملحق شدیم و اسم یکی از ما رد شده بود. به همین خاطر مربی آن تیم آقای مهدی نصرتی که اولین مربی ما هم بود هر دو تا را بازی می داد تا دلمان نشکند! (با صدای بلند می خندند!)

پس بچه میدان فلاح تهران هستید؟

مهرداد:بله؛ بچه پایین شهر هستیم و به این موضوع هم افتخار می کنیم.

بیوگرافی میلاد محمدی

میلاد محمدی از بازیکنان فوتبال کشور روسیه

شنیدیم خانواده ای ورزشی دارید.

میلاد:برادران بزرگترم میثم و محسن که 26 ساله و 25 ساله هستند پرورش اندام کار می کنند. هر دو هم مشوق اصلی ما به شمار می روند و جا دارد خیلی از آنها و همین طور پدر و مادرم تشکر کنم. (ناگهان مهرداد می گوید) راستی از خواهر عزیزمان هم ممنون هستم که خیلی هوای ما را دارد.

در بازی های راه آهن همواره شما دو نفر را با هم اشتباه می گیرند. مشکلی ندارید؟

مهرداد:اتفاقاً دو، سه بار عادل فردوسی پور من و میلاد را اشتباه گرفت. در بازی با پیکان من 2 تا پنالتی گرفتم اما در برنامه 90 گفته شد میلاد گرفته است و بارها این اتفاقات در زندگی هم می افتد.

ناراحت نمی شوی؟

مهرداد:نه، هر دو تا داداش هستیم و اسم میلاد را هم بزنند فرقی نمی کند، انگار اسم خودم را آورده اند. (میلاد رشته کلام را به دست می گیرد) گل مهرداد در بازی با فولاد خوزستان را به نام من نوشتند که آن هم اشتباه بود.

هر دو هم به تیم ملی دعوت شدید درست است؟

میلاد:من هم به تیم امید و هم بزرگسالان دعوت شدم که واقعاً باعث افتخارم است.

مهرداد:مسئولان تیم امید از من پاسپورت گرفتند و امیدوارم بتوانم مدارج ترقی را به سرعت طی کنم.

صحبت های میلاد محمدی

صحبت های میلاد محمدی در مورد زندگی شخصی اش

در چه پستی راحت تر هستید؟

مهرداد:قبلاً هافبک چپ بودم ولی آقای کاظمی فوتبالم را متحول کرد و مدیون ایشان هستم. آقافرهاد مرا به خط حمله برد و الان که 4 گل در لیگ برتر زدم متوجه می شوم نگاه سرمربی ما چقدر فنی است.

تو چطور؟

میلاد:من در دفاع چپ راحت ترم اما هر پستی که آقافرهاد صلاح بداند بازی می کنم چون به ایشان اعتماد کامل دارم. به نظرم آقای کاظمی یکی از فنی ترین و بهترین مربیان ایرانی است که هر روزش یک کلاس درس است.

راستی بچه های راه آهن شما دو نفر را اشتباه نمی گیرند؟

مهرداد:چرا خیلی ها ما را اشتباه می گیرند ولی آقا فرهاد خیلی تیز است. ایشان تنها کسی بود که از همان اول من و میلاد را از هم تشخیص داد.

حمید استیلی چطور؟

میلاد:آقاحمید اشتباه می گرفت اما انصافاً مدیون ایشان هستیم. خود من به عنوان بازیکن تستی سر تمرین راه آهن رفتم و آقای استیلی مرا برداشت. البته سابقه بازی در نیروی زمینی و عقاب را داشتیم..

میلاد محمدی

اشتباه گرفتن میلاد محمدی به دلیل شباهت زیاد به برادرش

به استیلی چه گفتی که راضی شد در یک تیم لیگ برتری از تو تست بگیرد؟

میلاد:به حمیدخان گفتم که بچه پایین شهر هستم و زحمت زیادی کشیدم. می شود مرا ببینی که ایشان هم لطف کرد از من تست گرفت. همان روز اول هم خدا را شکر خوب نشان دادم و به عضویت راه آهن درآمدم.

بازی با صبا چطور بود؟

مهرداد:آقافرهاد و کادر فنی به خوبی حریف را آنالیز کرده بودند و باور کنید اگر دقت می کردم می توانستم 2 گل دیگر هم بزنم. البته تیم آقای دایی هم 15 دقیقه آخر نیمه دوم خیلی خوب و خطرناک بازی کرد ولی خدا را شکر ما بردیم.

به خاطر همین 2 گل هم از سوی خبرورزشی به عنوان مرد هفته چهارم لیگ انتخاب شدی. نظری نداری؟

مهرداد:بنویسید مرد هفته فوتبال ایران کل تیم راه آهن بود نه من! ما یک تیم هستیم و همدل.

زندگینامه میلاد محمدی

میلاد محمدی چگونه به لیگ برتر فوتبال رفت؟

الگوی شما در فوتبال ایران و جهان چه کسی است؟

میلاد:در ایران مجتبی محرمی!

مگر فوتبال محرمی را دیدی؟

میلاد:بله، فیلم بازی های آقامجتبی را دیدم و از آن گذشته بچه محل ماست. در خارج از کشور هم یوردی آلبا دفاع چپ بارسلونا را خیلی دوست دارم چون بارسایی هستم!

و تو مهرداد؟

مهرداد:در ایران علی کریمی و خارج از کشور کریستیانو رونالدو!

ولی هر دو راست پا هستند!

مهرداد:فرقی نمی کند دوستشان دارم. ضمن آنکه یک رئالی دوآتشه هستم! لطفاً از قول ما بنویسید لطف خدا خیلی شامل حال مان شده است.

بیشتر توضیح می دهی؟

میلاد:آقا ما بچه پایین شهر هستیم و زجر کشیده! البته پدر و مادر مهربانی داریم که تا به حال اجازه نداده اند هیچ کمبودی در زندگی احساس کنیم ولی سختی هم کشیدیم. اگر امروز در لیگ برتر توپ می زنیم یا به روزنامه پرتیراژ خبرورزشی دعوت می شویم به لطف آن بالایی است.

میلاد محمدی

الگوی فوتبالی میلاد محمدی

مثل اغلب بچه های پایین شهر در گذشته مشکل کفش ورزشی و لباس نداشتید؟

میلاد:چرا، کفش هایی که قبلاً می پوشیدیم بی کیفیت بود و همین الان هم جای زخم آن روی پای ما قابل مشاهده است. با این حال دست پدر و مادرم را می بوسم.

مهــــرداد:امیــدوارم بتوانم زحمات پدر و مادر و خانواده ام را جبران کنم.

بهترین بازی این فصل شما کدام مسابقه بوده است؟

میلاد:هنوز بهترین بازی ام را در راه آهن انجام ندادم.

مهرداد:جلوی صبا بد نبودم ولی خیلی موقعیت هم خراب کردم. ان شاءا… بهترین بازی ام را بعداً در راه آهن انجام می دهم.

استقلالی هستید یا پرسپولیسی؟

(میلاد و مهرداد با هم) ما راه آهنی هستیم! (میلاد ادامه می دهد) به هر حال هرکس در دوران کودکی پرسپولیسی یا استقلالی بوده است اما در حال حاضر تمام تمرکز ما روی راه آهن است. خود من از پرسپولیس، استقلال و سپاهان پیشنهاد داشتم ولی الان خوشحالم که در راه آهن و زیر نظر آقای کاظمی توپ می زنم.

مهرداد و میلاد محمدی

 میلاد و مهرداد محمدی از بازیکنان خوب فوتبال

ظاهراً اشتورم گراتس اتریش هم تو را می خواست؟

میلاد:در 2 بازی دوستانه اشتورم گراتس مقابل اف سی ترکیه و زنیت روسیه بازی کردم. آنها مرا پسندیدند ولی با راه آهن قرارداد داشتم اتفاقاً در بازی با زنیت روسیه 20 دقیقه مقابل هالک ستاره برزیلی بازی کردم و باور کنید اجازه ندادم نفس بکشد!

ناراحت نیستی که نتوانستی به اروپا بروی؟

میلاد:نه، آقافرهاد خیلی با من صحبت کرده است. ان شاءا… تجربه ام بیشتر شده و پخته تر به اروپا می روم.

تا به حال پیش آمده که 10 روز همدیگر را نبینید؟

مهرداد:روزهایی که میلاد با تیم امید و تیم ملی بزرگسالان بود از هم دور شدیم.

دلتنگ نشده بودی؟

مهرداد:نه آقا ما بچه پایین شهر هستیم و اهل این جور ادا و اصول ها نیستیم.

 

 تصاویر بسیار زیبا و دیدنی میلاد محمدی

 تصاویر میلاد محمدی

میلاد محمدی مدافع چپ تیم ملی ایران

 میلاد محمدی

میلاد محمدی جوان خوش آتیه فوتبال ایران

بیوگرافی میلاد محمدی 

 تیپ متفاوت میلاد محمدی 

تصاویر زیبا میلاد محمدی

 تصاویر زیبا از میلاد محمدی

فوتبالیست میلاد محمدی

میلاد محمدی مدافع چپ تیم ملی فوتبال ایران

زندگی میلاد محمدی

 بازی کردن میلاد محمدی با سگ هاسکی

میلاد محمدی

 برادر دوقلو میلاد محمدی

ماشین میلاد محمدی

 ماشین لوکس و گران قیمت میلاد محمدی

میلاد محمدی

زندگی ورزشی میلاد محمدی

میلاد محمدی بازیکن روسیه

بازیکن خوب تیم ملی فوتبال ایران

میلاد محمدی و زندگینامه کامل مدافع چپ تیم ملی فوتبال ایران

4.869
این مطلب مفید بود ؟663
منبع : بخش ورزش نمناک/ح.ب
وبگردی