نجات کانگورو توسط پلیس
افسران پلیس ملبورن استرالیا در حین گشت با مشاهده کانگورو در حال غرق شدن اقدام به نجات این حیوان کردند.

تلاش جالب مامورین پلیس برای نجات کانگورو

کانگوروها یکی از حیوانات گیاه خوار هستند که اغلب محل زندگی آنها در استرالیا است. با این وجود تنها تفاوت بزرگ کانگوروها نسبت به حیوانات دیگر، پاهای قدرتمند آن و کیسه نوزاد می باشد. جالب است بدانید که کانگوروها توانایی پرش به طول 3 متر را نیز دارند که این در اصل یک نقطه مثبت در این حیوان است.اما روز گذشته ویدیویی جالب ودیدنی از تعدادی مامور پلیس در صفحات مجازی منتشر شد که در آن ماموران پلیس مورد خطاب قرار گرفتند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
لحظه نجات کانگورو

لحظه نجات یافتن کانگورو توسط افسران پلیس

دو افسر پلیس با نام های " کربی تانکین " و " کریستوفر راسو " از ملبورن، زمانیکه در حال گشت بودند، متوجه گیر افتادن کانگورویی در آب شدند و به همین دلیل فورا به دل خطر رفتند و در طی اقدامی جالب و انسان دوستانه شروع به نجات کانگورو گیر افتاده کردند و پس از بیرون آوردن کانگورو شروع به اجرای کمک های اولیه و فشردن سینه برای احیای کانگورو نمودند. این اتفاق در ساحل " مونینگتون پنینسولا " واقع در جنوب ملبورن رخ داد.
 
نجات کانگورو توسط مامورین پلیس

نجات یافتن کانگورو گیر افتاده در آب توسط مامورین پلیس 

آقای " کریستوفر راسو " در گفتگو با رسانه ها این گونه گفت:" کانگورو زمانی برای زنده ماندن نداشت.من دمش فورا در دست گرفتم و کربی نیز از سر حیوان را در دست گرفت و به سمت ساحل او را منتقل کردیم و شروع به فشردن سینه او نمودیم که خوشبختانه مدتی بعد حیوان شروع به نفس کشیدن کرد. من می دانم آن تنها یک کانگورو بود اما هر زندگی ای ارزش خودش را دارد و ما نهایت تلاش خود را انجام دادیم".
با این وجود تلاش این دو مامور مورد تحسین و تشویق کاربران صفحات مجازی قرار گرفت و آقای "میشل توماس" مدیر حیات وحش در جنوب ملبورن این گونه گفت:" ما نهایت تلاش خود را برای نجات و بهبود حیوان خواهیم کرد".

ویدیو تلاش جالب مامورین پلیس برای نجات کانگورو ؛

تلاش جالب مامورین پلیس برای نجات کانگورو + فیلم

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی